Úspech Slovenska vo Fínsku na 2018 Nordic Elite PRO Lahti

Úspech Slovenska vo Fínsku na 2018 Nordic Elite PRO Lahti

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia
Elite PRO Slovakia.

Slovensko má v Elite PRO štyri bodyfitnessky, z nich dve nastúpili včera večer na súťažné pódium súťaže 2018 Nordic Elite PRO Lahti. O úspechu členky organizácie Elite PRO Slovakia Adely ONDREJOVIČOVEJ, ktorá kráča od víťazstva k víťazstvu, snáď nikto nepochyboval. Otázkou bolo - ako uspeje pri svojom profi debute Alžbeta PEŤKOVÁ?
Alzbeta PETKOVA
"Betku som videl súťažiť už aj v lepšej forme", povedal na adresu Peťkovej Igor KOPČEK. "Od poslednej súťaže jasne nabrala na masívnosti, k dokonalosti získanú hmotu musí ešte viac spracovať do finálnej podoby. Myslím, že dôvod prečo v Lahti nenastúpila vo svojej zvyčajnej forme treba hľadať v krátkej príprave - pôvodne plánovala súťažiť ešte medzi amatérkami, ktorých vrcholom bude IFBB Svetový šampionát v Bialystoku. Ponuka nastúpiť v organizácii Elite PRO však bola lákavá, Alžbeta využila príležitosť a napriek časovej tiesni v Lahti nastúpila na súťažné pódium. Ak by mala o dva tri týždne viac času, zrejme by skončila vyššie, ako na konečnej štvrtej priečke."
Adela ONDREJOVICOVA a Alzebta PETKOVA
"Adela sa posledné dni trápila", pokračoval Igor KOPČEK. "Komplikované ochorenie dýchacích ciest jej znemožňovalo plnohodnotne trénovať. Upozornil ma na to Milan ČÍŽEK, aj sama Adela počas prezentácie v Lahti. Adelu však poznám roky - je to bojovníčka, ktorá nepozerá na prekážka. A dokázala to aj na súťažnom pódiu v Lahti! Súperkám nedala najmenšiu šancu, od prvých krokov po pódiu jasne dala na javo - som tu, som najlepšia, prišla som zvíťaziť! A som rád, že rozhodcov jednoznačne presvedčila o svojich kvalitách. Adela v Elite PRO kráča od víťazstva k víťazstvu, jej prestup z NPC - PRO League bol krokom správnym smerom a aktuálne je spoločne s Michalom KRIŽÁNKOM hlavnou tvárou organizácie Elite PRO Slovakia. Som presvedčený, že obaja môžu ako prví priniesť na Slovenska aj tituly Elite PRO Svetových šampiónov. Bol by to veľký úspech - som optimista."
Adela ONDREJOVICOVA
PRO Bodyfitness - 2018 Nordic Elite PRO

Diskusia k článku:

AMIX diskusia