2018 IFBB World Masters Championships and World Junior Cup

2018 IFBB World Masters Championships and World Junior Cup

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Tento týždeň sa s definitívnou platnosťou dozvieme mená tých, ktorí už o týždeň odcestujú do Ekvádoru, na 2018 IFBB World Junior Championships. Pravdou je, že s ambíciou bojovať o nomináciu do Dubnice, na 2018 Veľkú cenu juniorov a masters, prišli viacerí juniorskí atléti (aj atlétky). Niekomu sa to podarilo, niekomu nie. Niketo čaká, ako bude. Niekto nedokázal presvedčiť členov nominačnej komisie, niekto doplatil na dôverčivosť ... ale to to nebudem teraz rozoberať.

Pravdou je, že pre tých, ktorí nezískali šancu bojovať v Ekvádore o tituly Svetových šampiónov a cenné kovy na juniorských Majstrovstvách sveta sa poúka alternatíva. Veľmi zaujímavá alternatíva!

V Španielsku, v destinácii Tarragona, v exkluzívnych priestoroch Tarragona Trade Fair and Congress Centre, sa od 7. do 10. decembra 2018 uskutočnia 2018 IFBB Majstrovstvá sveta v kategórii masters vo všetkých dobre známych nomináciách (otázkou je - kto zo Slovenska bude na tejto súťaži súťažiť?), sprievodnou akciou je 2018 Svetový pohár juniorov. A to je tá príležitosť! Príležtosť pre "B - reprezentačný team juniorov".

Pohľad do propozícií súťaže hovorí jednoznačne - zajtra uplynie termín, do ktorého sa môžete prihlásiť na obe spomínané súťaže bez toho, aby ste pri registrácii museli platiť zvýšený poplatok za štart. V akých kategóriách bude umožnené juniorom súťažiť na súťaži 2018 IFBB World Junior Cup?

  • fitness junioriek ... do 163cm, nad 163cm
  • bodyfitness junioriek ... Open kategória
  • bikinifitness junioriek ... do 160cm, do 166cm, nad 166cm
  • kulturistika juniorov ... do 75kg, nad 75kg
  • klasická kulturistika juniorov ... Open kategória
  • fitness juniorov ... Open kategória
  • men´s physique juniorov ... do 174cm, do 178cm, nad 178cm
     

Diskusia k článku:

AMIX diskusia