2019 President Santonja Cup, Nafplio - váženie, meranie, prezentácia

2019 President Santonja Cup, Nafplio - váženie, meranie, prezentácia

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Viac ako 120 súťažiacich figurovalo v predbežných štartových listinách súťaže 2019 President Santonja Cup, ktorou tento týždeň v Grécku, v meste Nafplio, odštartuje jarná súťažná sezóna organizácie IFBB International v Európe. Úvod súťažnej sezóny na medzinárodnej scéne často sa prekrýva so súťažami národného charakteru - aj na Slovensku sa dnes koná veľká súťaž v Levoči, ktorá je jedinou SAFKST pohárovou súťažou jarnej sezóny. Súťažiaci zo Slovenska však majú možnosť súťažiť na tradičných majstrovských súťažiach (Slovenský šampionát mužov a žien bude v o týždeň v Nitre, o dva týždne sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska juniorov v Hnúšti, Slovenský šampionát juniorov prebehne 12. mája 2019 v Starej Ľubovni). Jeseň bude na súťaže výrazne bohatšia, v súlade s uznesením, ktoré prijala Výročná konferencia za rok 2018 v Bratislave, výrazná pozornosť sa bude venovať súťaženiu športovcov do 23 rokov.

V Nafplio je vo farbách EastLabs Photo Teamu fotograf Ondrej ČEČETKA, ktorý dianie na súťaži amatérov, ale aj profesionálov (organizátori v Grécku otvorili pre súťažiacich z Elite PRO 4 kategórie - Bodybuilding Open, Men´s Physique, Bikinifitness a Bodyfitness, v ktorej súťaží aj superstar zo Slovenska Adela ONDREJOVIČOVÁ).

Kto bude súťažiť v Nafplio zo Slovenska?

  • Mariana PALOVIČOVÁ ... Bodyfitness žien (5 súťažiacich v kategórii)
  • Mariana PALOVIČOVÁ ... Masters Bodyfitness (4 súťažiace)
  • Zuzana BENKOVÁ ... Mastres Bodyfitness (4 súťažiace)
  • Boris PALOVIČ ... Masters Classic Bodybuilding (3 súťažiaci)
  • Boris PALOVIČ ... Classic Bodybuilding (12 súťažiacich)

2019 President Santonja Cup, Nafplio - váženie, meranie, prezentácia

Diskusia k článku:

AMIX diskusia