Fotogaléria - Bodybuilding, Classic, Men´s Physique 2019 Veľká cena Levoče

Fotogaléria - Bodybuilding, Classic, Men´s Physique 2019 Veľká cena Levoče

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.


Východné Slovensko je už tradične organizátorskou baštou SAFKST (v minulosti sa bodybuilding/fitness súťaže pod hlavičkou IFBB Slovakia konali v Porade, Prešove, Michalovciach, Starej Ľubovni a Vranove nad Topľou). V tomto roku sa aktivovali tiež organizátori z Levoče, čo ocenil aj Igor KOPČEK v článku súvisiacom s 2019 Veľkou cena Levoče.

"Je dobré, že chuť organizovať súťaže pod hlavičkou SAFKST majú aj noví organizátori", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Viem, že súťaž Veľká cena Levoče sa môže uskutočniť aj vďaka ústretovosti vedenia SAFKST a podpore mesta Levoča - zdôrazním, že priamo v organizačnom teame pôsobia okrem Štefana IŠTOKA a Andreja HLINKU st. aj Elena RIŠOVÁ a Ivana KELLNEROVÁ. Každá SAFKST súťaž je jasným prínosom pre IFBB Slovakia, aj preto každý organizátor si zaslúži maximálnu podporu."

Ako ukázal včerajší deň, súťaž Veľká cena Levoče bola krokom správnym smerom. Rozhodcovský zbor aj diváci mali možnosť na pódiu sledovať mimoriadne vysoký počet súťažiacich v 18. kategóriách - aj to prispelo k nezvyčajne dlhému priebehu súťaže.

Po Levoči nás už budúci týždeň čaká Nitra (kde sa organizátorskej taktovky opäť chytila skúsená Iveta Chrťanová) a 2019 SAFKST Majstrovstvá Slovenska mužov a žien. Zdôrazním, že Výkonný výbor pod vedením Borisa MLSNU (aj na základe podnetu, ktorý prišiel pred dvoma týždňami na Výročnej konferencii za rok 2018) rozhodol, že v súlade so Zákonom o športe všetci športovci, ktorí sa zúčastnia domácich súťaží (tzn. vrátane Slovenských šampionátov) sa počas prezentácie musia preukázať potvrdením o lekárskej prehliadke. Rozhodujúca je informácie, podľa ktorej prehliadku/potvrdenie od športového lekára musia absolvovať/predložiť iba členovia TOP teamu. Menovite sú to tí, ktorí vďaka svojim výsledkom na medzinárodnej scéne získali podporu od štátu na svoju činnosť počas roku 2019:

 • silový trojboj ... Ivana Horná 10 000€
 • kulturistika ... Peter Tatarka 10 000€
 • kulturistika ... Tomáš Smrek 8 000€
 • bikinifitness ... Beata Graňáková 5 000€
 • bikinifitness ... Timea Trajteľová 8 000€
 • fitness ... Kristína Juricová 10 000€
 • fitness ... Michaela Pavleová 10 000€
 • fitness ... Michal Barbier 10 000€
 • Zvyšok súťažiacich má podstatne ľahšiu cestu k súťaženiu - stačí im pečiatka/potvrdenie od praktického lekára.

  Na súťaži 2019 Veľká cena Levoča pôsobil aj EastLabs Team v zložení Stano HRICKO - Soňa KOLCUNOVÁ.

  SAFKST
  Fotogaléria - Bodybuilding 2019 Veľká cena Levoče
  Fotogaléria - Classic Bodybuilding 2019 Veľká cena Levoče

  Fotogaléria - Men´s Physique 2019 Veľká cena Levoče

Diskusia k článku:

AMIX diskusia