Do pondelka môžete ešte poslať prihlášku na Slovenský šampionát juniorov

Do pondelka môžete ešte poslať prihlášku na Slovenský šampionát juniorov

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Aj v tomto roku sa Hnúšťa stane dejiskom SAFKST - IFBB Slovakia Slovenského šampionátu v kulturistike a fitness juniorov, ktoré sa uskutočnia pod vedením skúseného organizátora Dušana ĎUBEKA.

"Zorganizovať akúkoľvek súťaž v našich športoch je mimoriadne náročné", povedal pre náš portál Dušan ĎUBEK. "Spomínam si na prvé súťaže, ktoré sme robili v našom regióne, mnohí sponzori/partneri mali v tom čase inú finančnú situáciu, bolo jednoduchšie ich presvedčiť, aby nás podporili. Partnerov máme aj v tomto roku, za čo sa im chcem poďakovať aj touto cestou - vďaka nim budúci týždeň bude naša súťaž na tradične vysokej úrovni."

Do konečného uzatvorenia predbežnej štartovej listiny ostávajú už iba tri dni, mnohé oddiely si posielanie prihlášok nechávajú na poslednú chvíľu. V tomto čase organizátori z Hnúšte registrujú takmer 110 prihlásených športovcov, pre ktorých (v súlade s propozíciami) otvoria 15 súťažných kategórií. Súťaže v Hnúšti sa zúčastní aj EastLabs Photo Team - foto a videomateriál sa krátko po súťaží objaví na našom portáli.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia