Úsilie Borisa PALOVIČA prinieslo zisk Elite PRO karty!

Úsilie Borisa PALOVIČA prinieslo zisk Elite PRO karty!

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Manželia PALOVIČOVČI nezaháľajú ani v jarnej súťažnej sezóne 2019. Po súťažení v exotickej Kolumbii (na Classic Physique of America Cup) pred týždňom súťažil v Grécku, v meste Nafplio (na IFBB President Santonja Cup) a tento weekend v Peru, kde sa v Lime konala súťaž Mr. & Miss America - IFBB Cup. Boris spravidla na každej súťaži využíva príležitosť a na súťažné pódium nastupuje v príbuzných nomináciách classic bodybuilding, classic physique a keď sa podarí, aj v bodybuilding. Medzi seniormi aj masters súťažiacimi. Rovnaká príležitosť sa mu naskytla v Peru, kde sa súťažiť oplatilo - Boris tu získal prvenstvá vo všetkých spomínaných nomináciách, ako bonus aj Elite PRO kartu. Samozrejme, úspešná je aj jeho manželka Mária.

Boris Palovič: Tešíme sa neskutočne! Cesta k tomuto cieľu bola dlhá, plná prekážok ako vždy. Bolo to náročné nielen, fyzicky no najmä psychicky vydržať. A všetko ustáť. Ale dali sme to spoločne s našou vzájomnou láskou a láskou k tomuto športu. Ďakujeme všetkým, čo pri nás stáli, pomáhali nám, držali palce - tým našim najbližším, lebo bez vás by sme to nedali preto ešte raz OBROVSKÉ ĎAKUJEM! Naše výsledky z Peru?

  • CLASSIC BODYBUILDING ... 1. miesto a absolútne prvenstvo
  • CLASSIC PHYSIQUE ... 1. miesto a absolútne prvenstvo
  • CLASSIC BODYBUILDING MASTERS ... 1. miesto
  • BODYBUILDING 90KG ... 1. miesto
  • BODYFITNESS WOMEN ... 3. miesto
  • BODYFITNESS WOMEN MASTERS ... 4. miesto

Diskusia k článku:

AMIX diskusia