VIDEOKLIPY - Best Girls na 2019 SAFKST Majstrovstvách Slovenska v Nitre

VIDEOKLIPY - Best Girls na 2019 SAFKST Majstrovstvách Slovenska v Nitre

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

14. apríla 2019 v Nitre, pod organizačnou taktovkou skúsenej Ivety CHRŤANOVEJ, sa uskutočnil 2019 SAFKST Slovenský šampionát vo vekovej kategórii seniorov. Organizátori otvorili pre súťažiacich rekordný počet 23 výškových/hmotnostných kategórií - 10 pre seniorky a 13 pre seniorov, na súťažnom pódiu sa napokon ukázalo takmer 150 súťažiacich. Fotografie z pódia sme zverejnili v samostatných článkoch a nájdete ich v týchto fotogalériách, pozrieť si môžete aj fotografie zo zákulisia (autorom ktorých je Stano HRICKO).

V tomto článku nájdete videoklipy - najlepšie z najlepších dievčat a žien v nomináciách fitness, bikinifitness (individuálna prezentácia), bodyfitness aj wellness fitness.

2019 SAFKST Majstrovstvá Slovenska v Nitre - fitness

2019 SAFKST Majstrovstvá Slovenska v Nitre - bodyfitness
2019 SAFKST Majstrovstvá Slovenska v Nitre - wellnessfitness
2019 SAFKST Majstrovstvá Slovenska v Nitre - bikinifitnessDiskusia k článku:

AMIX diskusia