2019 Malta Diamond Cup - David HMEĽAR má Elite PRO kartu!

2019 Malta Diamond Cup - David HMEĽAR má Elite PRO kartu!

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

19 súťažiacich nastúpilo v kategórii Men´s Physique do 173cm na súťaži 2019 IFBB Diamond Cup Malta a medzi nimi aj reprezentant Slovenska Dávid HMEĽAR. Dávid v tomto roku zvolil obdobnú taktiku, ako pred rokom mimoriadne úspešný Dominik ANTOŠ - sústredil sa na súťaže v zahraničí a "povinnú jazdu" na Slovensku absolvoval na 2019 Veľká cena Levoče. A vyplatilo sa!

Po súťaži v Spojených arabských emirátoch, kde získal striebro, ešte väčšiu radosť mu priniesla súťaž 2019 IFBB Diamond Cup Malta - tu Hmeľar nielen zvíťazil vo svojej kategórii, ale k zlatu pridal aj 2. miesto v absolútnom poradí, z aktoré ako historicky druhý súťažiaci zo Slovenska (po spomínanom Antošovi) získal Elite PRO kartu.
JMERA David2019 Malta Diamond Cup - David HMEĽAR má Elite PRO kartu PART 1

2019 Malta Diamond Cup - David HMEĽAR má Elite PRO kartu PART 2
Diskusia k článku:

AMIX diskusia