Fotogaléria - bikinifitnessky na 2019 IFBB Slovenskom šampionáte junioriek

Fotogaléria - bikinifitnessky na 2019 IFBB Slovenskom šampionáte junioriek

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

A je to za nami! Weekendový 2019 IFBB/SAFKST Slovenský šampionát junioriek a juniorov definitívne potvrdil zloženie výberu Slovenska na májové IFBFF/EBFF Majstrovstvá Európy a Hnúšťa (podľa všeobecného názoru) poriadne zamiešala kartami. To, kto z junioriek a juniorov napokon odcestuje do Santa Susanna bojovať o cenné kovy na 2019 IFBB Európskom šampionáte vám zverejníme až zajtra, ale už dnes máte možnosť v domácom pohodlí si pozrieť formy, s akými na súťažné pódium nastupovali naše najmladšie bikinifitnessky. Ak by sa na Slovenskom šampionáte udeľoval titul a trofej pre "absolútnu víťazku", tak tú by bez problémov získala Miška ĎUBEKOVÁ (trénuje ju od začiatku Lucia KOŠECKÁ).

  • Saskia CAKOCI: Ďubeková je jeden z najväčších talentov, aké kedy Slovensko v bikinifitness malo. Verím, že uspeje nielen v juniorkách, ale ak dostane príležitosť, tak aj medzi ženami. Držím palce.
  • Igor KOPČEK: videl som na vlastné oči - Miška Ďubeková môže vo forme, akú ukázala v Hnúšti poraziť ktorúkoľvek bikinifitnessku jej výškovej kategórie. Súhlasím so Saskia Cakoci - po tom, čo som opakovane videl nádejné Nataliu MARGUŠOVÚ a spol., Ďubeková je aktuálne najväčším talentom našej scény.

Rozhodcov zaujali aj ďalšie mladé bikinifitnessky, z ktorých si Ďubeková, Margušová a Stachová (popri Knaperkovej a Pančuškovej) svojim výkonom a formou "vypýtali" pozvánku do reprezentácie Slovenska.

Bikinifitness Majstrostvá Slovenska
Bikinifitness Majstrostvá SlovenskaBikinifitness Majstrostvá Slovenska2019 IFBB/SAFKST Slovenský šampionát junioriek - Bikinifitness, individuálne foto

2019 IFBB/SAFKST Slovenský šampionát junioriek - Bikinifitness, porovnávania


 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia