Úspech Slovenska na 2019 IFBB Diamond Cup Romania

Úspech Slovenska na 2019 IFBB Diamond Cup Romania

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Týždeň po 2019 IFBB/EBFF Európskom šampionáte v kulturistike a fitness, ktorý sa konal v Španielsku, v letovisku Santa Susanna, sa v Portugalsku a v Rumunsku konali ďalšie súťaže série IFBB Diamond Cup. V Rumunsku aj s účasťou reprezentantov Slovenska.

"Kto sleduje portál EastLabs.SK, určite zaregistroval, že som niekoľkokrát prehlásil - Európsky šampionát patrí medzi najťažšie súťaže, na ktorých je možné v rámci IFBB International súťažiť", začal svoj komentár k súťaži v Rumunsku Igor KOPČEK. "Kto chce získavať skúsenosti na medzinárodnej scéne (samozrejme, iba v prípade, že dokázal už uspieť na scéne na Slovensku), súťaženie by mal odštartovať na niektorej zo súťaží série IFBB Diamond Cup. Rumunsko ukázalo, že som sa nemýlil - v kategórii bikinifitness Slovensko v Santa Susanna po prvý krát v histórii nezískalo ani jeden cenný kov, dievčatá boli rady, ak postúpili do semifinále. V Rumunsku, na 2019 IFBB Diamond Cup Romania, to už bol iný príbeh - pochválim Paulínu MELIŠKOVÚ, ktorá v konkurencii 11 bikinifitnessiek obsadila striebornú priečku.
Z ďalších reprezentantov Slovenska úspešný bol opäť Boris PALOVIČ, ktorý zvíťazil vo svojej kategórii klasická kulturistika (v konkurencii 7. súperov), za absolútne prvenstvo získal ďalšiu Elite PRO kartu (myslím, že už po 5x) a pridal striebro v nominácii classic physique (v konkurencii 9. súperov). Opäť súťažila aj manželka Borisa PALOVIČA Marianna PALOVIČOVÁ - tá síce v nominácii bodyfitness a bodyfitness masters skončila na konci súťažného poľa, napriek tomu sa na Slovensko vracia s bronzom za 3. miesto v nominácii bodyfitness masters."

Diskusia k článku:

AMIX diskusia