Fotogaléria - 2019 IFBB Slovenský šampionát dorastencov

Fotogaléria - 2019 IFBB Slovenský šampionát dorastencov

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Stará Ľubovňa sa stáva už tradičným miestom konania súťaží organozovaných pod hlavičkou SAFKST - IFBB Slovakia. Po viacerých pohárových súťažiach tento weekend sa v miestnej športovej hale konali 2019 SAFKST/IFBB Majstrovstvá Slovenska vo vekovej kategórii dorastu. Medzi súťažiacimi sme mali možnosť sledovať (okrem iných) aj vystúpenie čerstvej Európskej šampiónky v kategórii junior bodyfitness Natálie POPROCKEJ, bodyfitness talentu Alexandry TALAČOVEJ, pozornosť pútali traja účastníci v nominácii men´s physique, aj jeden-dvaja súťažiaci z bodybuilding nomináciií. V nominácii fitness súťažila druhá vlna dievčat, ktoré síce ukázali potenciál, výkonnosťou však ešte výraznejšie zaostávajú za medzinárodne úspešnými fitnesskami.

Priebeh šampionátu vám priblížia nasledujúce fotogalérie, aktuálne čakáme na výsledkové listiny, ktoré doplnia krátky report od Igora KOPČEKA.

2019 IFBB Slovenský šampionát dorasteniek - bodyfitness

2019 IFBB Slovenský šampionát dorastencov - bodybuilding nominácie

2019 IFBB Slovenský šampionát dorasteniek - bikinifitness

2019 IFBB Slovenský šampionát dorastencov - men´s physique

2019 IFBB Slovenský šampionát dorasteniek - fitness

2019 IFBB Slovenský šampionát dorasteniek - AWARDS

Diskusia k článku:

AMIX diskusia