Fotogaléria - masters na 2019 IFBB Diamond Cup Ostrava

Fotogaléria - masters na 2019 IFBB Diamond Cup Ostrava

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťaž 2019 IFBB Diamond Cup Ostrava bola príležitosťou aj pre reprezentantov Slovenska zmerať si svoje sily so zahraničnou konkurenciou.

Aktuálne platí v SAFKST smernica prijatá v marci 2019, podľa ktorej na medzinárodných súťažiach môžu súťažiť iba tí, ktorí na domácej scéne nastúpili minimálne na 3 súťaže - v prípade juniorov za posledných 12, v prípade seniorov za posledných 24 mesiacov. Smernica hovorí, že výnimky sa udeľujú iba ojedinele, aj to iba úspešným reprezentantom. Povolenie na štart na medzinárodných súťažiach, ktoré sú v kalendári SAFKST, má na starosti pracovník sekretariátu a ŠTK, o účasti na súťažiach mimo kalendára (tam sú napríklad pohárové súťaže v susednom Česku, Rakúsku a pod.) rozhoduje vždy Výkonný výbor.

Pravdou ale je, že súťažiaci iba vo výnimočných prípadoch súťažia systémom jar/jeseň a v prípade bodybuilding nominácií od jednej súťažnej sezóny po druhú uplynie aj 12, či 18 mesiacov - pre takýchto atlétov splniť smernicu v prípade, že v danej súťažnej sezóne bude na Slovensku (pre ich vekovú kategóriu) jedna - dve súťaž, bude pomerne obtiažne.

Na súťaži 2019 IFBB Diamond Ostrava v masters kategóriách napokon súťažili 6. atléti.  S akými výsledkami?

2019 IFBB Diamond Cup Ostrava - Master Classic Bodybuilding2019 IFBB Diamond Cup Ostrava - Master Bodyfitness2019 IFBB Diamond Cup - Master Bodybuilding2019 IFBB Diamond Cup - Master Bikinifitness

Diskusia k článku:

AMIX diskusia