Ďalšie úspechy Paloviča na 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg

Ďalšie úspechy Paloviča na 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Takmer 10 súťaží v jarnej súťažnej sezóne absolvoval Boris PALOVIČ  (sprevádza ho manželka - tá spravidla súťaží v nominácii bodyfitness) a na každej súťaži nastúpi na súťažné pódium v niekoľkých nomináciách/kategóriách - spravidla v masters/senior classic physique a classic bodybuilding, výnimočne aj vo váhovej kulturistike.

"Keď sme si spoločne s manželkou plánovali súťažný kalendár na tento rok, postavili sme si pomerne vysoký cieľ - chceme uspieť v bodovacom rebríčku 2019 IFBB World Ranking aj v bodovacej súťaži 2019 Amix EastLabs Best", povedal pre náš portál Boris PALOVIČ. "Nie je to ľahké, vyžaduje si to veľa cestovania, improvizáciu v tréningu aj v stravovaní, ale vzájomne sa podporujeme, takže všetko ako-tak zvládame. Čakáme na aktualizáciu oboch bodovacích súťaží a verím, že budeme niekde na popredných priečkach."

Súťaženie si financujú z vlastného rozpočtu, trofeje sa im hromadia po každej súťaži a výnimkou nebola ani súťaž 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg. Mariana síce odpočívala, ale Boris nastúpil hneď v troch kategóriách - a opäť uspel! Aké výsledky si pripísal v Luxembursku na svoje konto?

  • Classic Physique mužov ... 3. miesto (z 10 atlétov, bol najstarším súťažiacim v kategórii)
  • Classic Bodybuilding mužov nad 175cm ... 4. miesto (zo 7 atlétov, bol najstarším súťažiacim v kategórii)
  • Master Bodybuilding ... 1. miesto (z 3 atlétov)
  • fotografie zo súťaže ... nájdete v samostatnom článku

Boris PALOVIC

Palovičovci ostávajú v Luxembursku do utorka, ráno cestujú do Schwechatu, kde si iba vymenia veci a opäť odchádzajú na cesty - v Čile ich čaká 22. a 23. júna 2019 súťaž Mercosur PRO Qualifier.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia