VIDEOKLIP - Overall kategórie na 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg

VIDEOKLIP - Overall kategórie na 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Takmer 150 súťažiacich z Európy a africkej krajiny Keňa napokon nastúpilo na súťažné pódium druhého ročníka súťaže IFBB Diamond Cup Luxembourg. Šéf organizačného teamu súťaže, prezident IFBB organizácie pôsobiacej v Luxembursku Guy KRIDEL zvolil osvedčený model - súťaž sa konala v kongresovej hale hotela Casino 2000 Luxembourg, ktorá poskytovala dostatočný komfort súťažiacim. Tí mohli bývať priamo v rovnomennom hoteli, rovno z izby sa presunúť na úpravu pokožky pred súťažou, absolvovať fotografovanie v zákulisí a nastúpiť do bojov o cenné kovy.
Aký priebeh mali súboje o tituly absolútnych víťazov v nomináciách bodybuilding a bikinifitness, rovnako ako v nominácii wellness fitness, vám sprostredkujú nasledujúce videoklipy.

2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg - OVERALL Bodybuilding

Diamond Cup Luxembourg
2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg - OVERALL Bikinifitness
Diamond Cup Luxembourg

 

2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg - Wellness Fitness
diamond Cup Luxembourg


Diskusia k článku:

AMIX diskusia