Alpha GYM Trenčín - slávnostné otvorenie 6. júla 2019

Alpha GYM Trenčín - slávnostné otvorenie 6. júla 2019

6. júla 2019 si dvojica Michal PALÁK - Ľubomír BLAŽEJ splní svoj dvojročný sen. Práve vtedy, od 9:00 sa v Trenčíne, na ulici Ľudovíta Starka 18, slávnostne otvorí fitness centrum Alpha GYM, ktorého ambíciou je stať sa centrom bodybuildingu a fitness v regióne.
Michal PALÁK s manželkou Monikou pôsobili roky vo svete kulturistiky a fitness vo Veľkej Británii vo federáciu kde aj úspešne súťažili - Michal v kategórii bodybuilding do 90kg, Monika v obľúbenom bikinifitness.
Ľubomír BLAŽEJ si súťaženie vyskúšal v SAFKST v roku 2018, kde získal medailové pozície na súťažiach Liptov Cup a SAFKST Majstrovstvá Slovenska mužov.
Alfa GYM
Obaja sa s myšlienkou otvoriť v Trenčíne fitnesscentrum pohrávali viac ako dva roky a v tomto roku spoločný zámer doviedli do úspešného konca. Marián ČAMBAL, Michal KRIŽÁNEK, Tomáš TABAČIAR, Rasťo SOLÁR, Peter KOVÁČ, Adela ONDREJOVIČOVÁ. Láďa KURČÍK, Igor KOPČEK a spol. (spoločne s vami) sa zúčastnia od 9:00 slávnostného otvorenia, súčasťou ktorého bude autogramiáda hostí a ochutnávka doplnkov výživy od spoločnosti BioTechUSA.

"Bola to dlhá a náročná cesta, ale obaja sme dali do toho srdce a veríme že sa to bude každému páčiť", povedal pre náš portál Michal. "Bol to vždy iba sen, ale spoločnými silami, krok za krokom sme ho zrealizovali a už zajtra otvoríme Alfa GYM - najväčšie a dovolím si povedať, že aj najlepšie vybavené fitko v Trenčíne. Sen sa stal skutočnosťou", doplnil Michala Ľubomír.

Fitnesscentrum bude otvorené denne - v pondelok až piatok od 6:00 do 22:00, v sobotu a nedeľu od 7:00 do 21:00. Ak ste z Trenčína a okolia, neváhajte a zajtra si príďte "obzrieť" fitness centrum na vlastné oči. A stretnúť sa s populárnymi osobnosťami našej bodybuilding - fitness scény.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia