V Trenčíne už otvorili fitnesscentrum Alpha GYM

V Trenčíne už otvorili fitnesscentrum Alpha GYM

6. júla 2019 si dvojica Michal PALÁK - Ľubomír BLAŽEJ splnila svoj dvojročný sen. Práve v tento deň v Trenčíne, na ulici Ľudovíta Starka 18, za pomoci charizmatickej hviezdy slovenského bodybuildingu Mariana ČAMBALA, slávnostne otvorili fitness centrum Alpha GYM, ktorého ambíciou je stať sa centrom bodybuildingu a fitness v regióne. Rok trvalo, kým našli vhodnú lokalitu, druhý rok trvala prestavba priestoru zo skladu potravín na moderné a mimoriadne útulné fitnesscentrum

Od deviatej ráno do priestorov moderného fitnesscentra Alpha GYM prichádzali návšetvníci, ale aj hostia z celého Slovenska, dokonca aj zo zahraničia. Koho pozvali majitelia do svojho stánku bodybuildingu a fitness? Mariana ČAMBALA (ktorý je zároveň trénerom Ľubomíra BLAŽEJA), Rasťa SOLÁRA, Adelu ONDREJOVIČOVÚ s Radkou SZOMBATHOVOU, Rasťa VALENTA, Petra KOVÁČA a už spomínanú dvojicu Križánek - Tabačiar.
Majitelia fitnesscentra pripravili pre návštevníkov v Trenčíne, na ulici Ľudovíta Starka 18, zaujímavý program - nechýbali ukážky tréningov, exhibičné vystúpenia, pohostenie (o ktoré sa postarala spoločnosť BioTechUSA) a samozrejme aj fotografovanie s hosťami. A o tých bol naozaj veľký záujem! Takmer 200 fotografií zo slávnosti si môžete pozrieť v nasledujúcej fotogalérii.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia