EastLabs Photo Team čaká náročná jesenná súťažná sezóna

EastLabs Photo Team čaká náročná jesenná súťažná sezóna

EastLabs Photo Team

EastLabs Photo Team sa pripravuje na jesennú súťažnú sezónu, ktorá bude opäť bohatá na domáce, ale aj zahraničné súťaže. Organizátori TOP súťaží pod hlavičkou IFBB International aj Elite PRO kontaktovali v dostatočnom predstihu šéfa Teamu Jakuba CSONTOSA, aby si na svojich súťažiach zabezpečili účasť fotografov, spolupracujúcich s portálom EastLabs.SK

"IFBB International, ale už aj domáci organizátori si uvedomujú, že niet lepšej reklamy, ako foto a videomateriál, ktorý doslova obletí celý bodybuilding/fitness svet", začal svoje rozprávanie Jakub CSONTOS. "V minulom roku sme po prvý krát pristúpili k predaju fotografií cieľovým zákazníkom tzn. športovcom, našim cieľom je však zrealizovať po dohode s vedením IFBB projekt "svetovej bodybuilding/fitness fotobanky", do ktorej prístup budú mať nielen súťažiaci, členovia národných federácií, ale aj médií. Máme predstavu, ktorú sme opakovane predstavili vedeniu IFBB a aktuálne čakáme na verdikt.

Počas posledných týždňov nás kontaktovali organizátori súťaží v Európe, dohodli sme sa na podmienkach, za ktorých členovia nášho teamu prídu "urobiť svoju prácu". V predstihu nás dokonca kontaktovali aj organizátori Pohárovej súťaže v Piešťanoch (uskutoční sa 16. - 17. novembra 2019 a bude to nominačná súťaž na 2019 IFBB Svetový šampionát vo fitness v Bratislave), dávame dohromady team, ktorý bude pôsobiť na súťaži 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend (kde naši členovia pôsobia aj ako organizátori) aj na súťažiach 2019 Dynamic Cup a 2019 Tatranský pohár. Čaká nás veľa súťaží a ja verím, že budeme mať možnosť na nich sledovať skvelé výkony reprezentantov Slovenska. Všetkým držíme palce!"

Diskusia k článku:

AMIX diskusia