Slováci aj na 2019 IFBB Diamond Cup Warsaw Five v Poľsku

Slováci aj na 2019 IFBB Diamond Cup Warsaw Five v Poľsku

Týždeň pred prestížnym 2019 Arnold Classic Europe sa v hlavnom meste Poľska Varšave koná ďalšia zo série súťaží Diamond Cup. Tak ako je zvykom na obdobných súťažiach, bojovať sa bude nielen o cenné kovy, ale aj body do IFBB World Rankingu - práve on rozhodne o tom, kto získa podiel z finančného balíka presahujúceho 300.000USD. Aktuálne najväčšie šance na zisk finančnej prémie zo Slovenska má Boris PALOVIČ, ktorý v tomto roku opakovane súťaží v niekoľkých nomináciách. V nominácii Classic Bodybuilding (kde je bodovo ocenených takmer 180 bodybuilderov z celého sveta) mu patrí aktuálne 1. miesto.

IFBB World Ranking

Finančné odmeny určené pre 2019 IFBB World Ranking

IFBB World Ranking

Meno Palovič na predbežnej štartovej listine súťaže v Poľsku nechýba a rozhodcom sa na súťažnom pódiu predstavia aj ďalší súťažiaci zo Slovenska. Ktorí a v akých nomináciách?

  • Boris PALOVIČ ... Classic Bodbuilding do 180cm
  • Barbora VOSÁTKOVÁ ... Bikinifitness do 162cm
  • Ondrej PUČEK ... Men´s Physique do 173cm

Súťaže sa chcel zúčastniť Tomáš SENTINEK (uspel pred týždňom na súťaži v Grécku, kde zvíťazil v dvoch nomináciách a získal aj právo požiadať o Elite PRO kartu), pracovné povinnosti mu však znemožnili vycestovať do Poľsko. Najväršiu výpravu bude mať vo Varšave domáce Poľsko (112 športovcov), Česko (15 športovcov) a Spojené Arabské Emiráty (8 športovcov).

Diskusia k článku:

AMIX diskusia