Slováci na 2019 IFBB Diamond Cup Skopje - North Macedonia

Slováci na 2019 IFBB Diamond Cup Skopje - North Macedonia

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Viac ako 120 atlétov z 23. krajín Európy a Kataru už zajtra absolvuje v Skopje, hlavnom meste Severného Macedónska, prezentáciu, váženie, meranie a registráciu, ktorá predchádza každej súťaži organizovanej pod hlavičkou IFBB International. Hlavný organizátor súťaže 2019 IFBB Diamond Cup Skopje - North Macedonia Boban GOROSKI prvý ročník tejto súťaže zorganizoval minulý rok a súťaž mala v regióne dobrý ohlas. Aj preto v tomto roku miestom súťaže sa stala veľkolepo riešená Arena Borisa Trajkovskeho a oficiálnym hotelom 5* Aleksandar Palace (kde je aj špičkovo vybavené fitness centrum), ktorý je vzdialený pár desiatok metrov od spomínanej športovej arény.

2019 IFBB Diamond Cup Skopje

"EastLabs Photo Team bol v Skopje už pred rokom a organizátori sa mimoriadne snažili", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Súťažiaci mali k dispozícii rozsiahle zákulisie, priestranné pódium, vadilo mi však málo "tvrdé" svetlo. Na druhej strane, vďaka svetlám fotografie získali zaujímavý vzhľad a farebnosť, čo si môžete overiť vo fotogalériách. V tomto roku v predbežných štartových listinách som napočítal viac ako 120 športovcov, po prvý krát v Skopje súťažiť budú aj reprezentanti Slovenska. Pripomeniem, že po dohode s organizátormi, ktorí poskytli nášmu teamu potrebný komfort a zázemie, v tomto roku všetci účastníci 2019 IFBB Diamond Cup Skopje získajú od nás fotografie v HQ zadarmo. Obdobnú akciu sme na Slovensku pripravili aj pre účastníkov 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend-u."

Skopje

Reprezentanti Slovenska na 2019 IFBB Diamond Cup Skopje

  • Alexandra SUBOTIČ ... bikinifitness junioriek
  • Alexandra SUBOTIČ ... bikinifitness žien do 169cm
  • Boris PALOVIČ ... classic bodybuilding do 180cm
  • Richard OLVECZKI ... kulturistika do 90kg
  • Kevin STOKLAS ... men´s physique do 182cm
  • Tomáš LIŠKA ... men´s physique nad 182cm
  • Radka SZOMBATHOVÁ ... členka organizácie Asociácia Elite PRO plánovala v Skopje absolvovať premiéru v kategórii Elite PRO Bikini Mastre na sprievodnej súťaži

Diskusia k článku:

AMIX diskusia