Fotogaléria - 2019 IFBB Diamond Cup Skopje, weight-in

Fotogaléria - 2019 IFBB Diamond Cup Skopje, weight-in

Dnes od 10:00 odštartujú v Skopje semifinálové a finálové porovnávania na súťaži 2019 IFBB Diamond Cup Skopje, večer prídu na rad 3 kategórie Elite PRO Masters. Ako sme už avízovali niekoľkokrát, všetci súťažiaci vďaka dohode medzi EastLabs Photo Team-om a promotérom súťaže Bobanom GOROSKIM získajú z tejto súťaže fotografie v LQ aj HQ zadarmo.

"Prakticky okamžite po súťaži poskytneme registrovaným súťažiacim download link na fotografie zo súťaže v nízkom rozlíšení, aby ich mohli využiť na sociálnych sieťach. Po návrate na Slovensko pre nich pripravíme aj fotografie vo vysokom rozlíšení", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, ktorý pricestoval do Severného Macedónska na pozvanie organizačného teamu. "Samozrejme, po dohode s p. Goroskim všetky fotografie budú bez vodoznakov. Táto dohoda je prvým krokom k realizácii projektu World Bodybuilding/Fitness Photobank, s ktorým prišiel EastLabs Photo Team cca pred rokom.
Severné Macedónsko som v tomto roku navštívil už po druhý krát, tentokrát aj preto, lebo s p. Goroskim som mal pracovné stretnutie týkajúce sa projektu viacdenných tréningových kempov priamo v Skopje. 5* hotel Aleksandar Palace (kde je aj špičkovo vybavené fitness centrum), poskytuje komfort, regeneračné zázemie a mimoriadne kvalitné jedlo - to všetko za akceptovateľné ceny. Navyše, transport do Skopje je možný mimoriadne lacnou leteckou prepravou z Budapešti aj Viedne - Skopje sa pre mňa stáva destináciou, kde môžeme už v roku 2020 zrealizovať niektorý z projektov pripravovaných občianskym združením Fitness Akadémia Vranov, resp. spoločnosťou Fitness Škola s.r.o. pre fanúšikov bodybuildingu/fitness zo Slovenska. Aktuálne hľadáme zdroje na financovanie týchto projektov. Som presvedčený, že aktivity p. Goroského prispejú k propagácii fitness a pripravovaná vzájomná spolupráca bude výhodná pre Slovensko, aj Severné Macedónsko."

2019 Elite PRO Masters Skopje

2019 IFBB Diamond Cup Skopje

Diskusia k článku:

AMIX diskusia