Bulhar Stanimir ETOV v Skopje získal Elite PRO kartu

Bulhar Stanimir ETOV v Skopje získal Elite PRO kartu

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.
Stanimir ETOV

Takmer 140 atlétov napokon nastúpilo na súťažné pódium súťaže 2019 IFBB Diamonod Cup Skopje, ktorú v hlavnom meste Severného Macedónska zorganizoval promotér Boban GOROSKI. Už počas sobotňajšej registrácie mimoriadnu pozornosť vzbudzoval 28 ročný a viac ako 180cm vysoký Bulhar Stanimir ETOV, ktorého proporcie (napriek hmotnosti na hranici 115kg) boli rovnako unikátne, ako Elite PRO atlétov zo Slovenska Michala KRIŽÁNKA a Romana VAVREČANA.
Etov pozornosť pútal masívnosťou, šírkou pliec a mimoriadne štíhlym pásom a rozhodocvia jeho výkon náležite ocenili - získal bez problémov víťazstvo v kategórii nad 90kg a v súboji o titul Overall Champion v nominácii Bodybuilding porazil domáceho borca, vítaza kategórie do 90kg Vaska MAMUCHEVSKÉHO. Etov zaslúžene získal Elite PRO kartu a či sa rozhodne nastúpiť medzi profesionálov už v tomto roku ukáže už najbližšia budúcnosť.

Stanimir ETOV - 2019 IFBB Diamond Skopje, Overall Champion

Diskusia k článku:

AMIX diskusia