Fotogaléria - Bodyfitnessky a wellness fitnessky na súťaži 2019 Tatranský pohár

Fotogaléria - Bodyfitnessky a wellness fitnessky na súťaži 2019 Tatranský pohár

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

O 33 dní v Bratislave odštartujú 2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness a Slovensko očakáva od bikinifitnessiek reparát (po neúspechu na 2019 IFBB Majstrovstvách Európy, kedy po prvý krát v histórii Slovenky v tejto nominácii na Európskom šampionáte nezískali ani jeden, jediný cenný kov). Možnosť nastúpiť na TOP svetovú súťaž, navyše v domácom prostredí je obrovskou motiváciou pre všetky dievčatá a ženy a už počas AMIX Patriot Fitness Weekend-u som registroval, že pre mnohé bikinifitnessky reprezentácia Slovenska na "domácom" IFBB Svetovom šampionáte je hlavným cieľom. To, či sa tento cieľ naplní ukážu výsledky, ktoré budú dosahovať na domácich pohárových súťažiach.

Nominácia dievčat a žien by sa mala definitívne uzavrieť na nominačnej súťaži v Piešťanoch (v prípade seniorského Svetového šampionátu) a v Dubnici (v prípade juniorského Svetového šampionátu). Príležitosť presvedčiť členov nominačnej komisie po AMIX Patriot Fitness Weekend-e a Tatranskom pohári bude ešte v Dolnom Kubíne, kde Peter KOKOŠKA organizuje Dynamic Cup.V akej forme v Poprade súťažili bodyfitnessky a wellness fitnessky?

2019 Tatranský pohár - Bodyfitness

2019 Tatranský pohár - Wellness fitness

Diskusia k článku:

AMIX diskusia