Fotogaléria - Bodybuilderi a men´s fyzici na 2019 Tatranskom pohári

Fotogaléria - Bodybuilderi a men´s fyzici na 2019 Tatranskom pohári

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

O 33 dní v Bratislave odštartujú 2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness a Slovensko očakáva od bikinifitnessiek reparát (po neúspechu na 2019 IFBB Majstrovstvách Európy, kedy po prvý krát v histórii Slovenky v tejto nominácii na Európskom šampionáte nezískali ani jeden, jediný cenný kov). Možnosť nastúpiť na TOP svetovú súťaž, navyše v domácom prostredí je obrovskou motiváciou pre všetky dievčatá a ženy a už počas AMIX Patriot Fitness Weekend-u som registroval, že pre mnohé bikinifitnessky reprezentácia Slovenska na "domácom" IFBB Svetovom šampionáte je hlavným cieľom.

Domáce súťaže však rozhodujú aj o nominácii na 2019 IFBB Majstrovstvá sveta mužov v bodybuildingu, classic physique, classic bodybuildingu a v nominácii men´s physique. A v Poprade, na 2019 Tatranskom pohári sme mali možnosť vidieť viacerých kandidátov na reprezentačné tričko. Ale aj nádeje, ktoré by Slovensko (v prípade, že vytrvajú) mohli reprezentovať na medzinárodnej scéne. Pozrite si, v akej forma v Poprade súťažil Tatarka, Smrek, Pečeňa a spol.

2019 Tatranský pohár - Bodybuilding do 80kg
Tatranský pohár

2019 Tatranský pohár - Bodybuilding nad 80kg
Tatranský pohár

2019 Tatranský pohár - Bodybuilding OVERALL

2019 Tatranský pohár - Classic Bodybuilding 180cm
Tatranský pohár

2019 Tatranský pohár - Classic Bodybuilding nad 180cm
Tatranský pohár

2019 Tatranský pohár - Men´ s Physique do 179cm
Tatranský pohár

2019 Tatranský pohár - Men´ s Physique nad 179cm
Tatranský pohár

Diskusia k článku:

AMIX diskusia