Fotogaléria - 2019 Dynamic Cup Dolný Kubín

Fotogaléria - 2019 Dynamic Cup Dolný Kubín

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

10 kategórií otvoril Peter KOKOŠKA, organizátor súťaže 2019 Dynamic Cup, pre súťažiacich, ktorí uplynulý weekend merali cestu do Dolného Kubína. Najpočetnejšie boli kategórie určené pre bikinifitnessky - tie opäť mali možnosť ukázať svoju formu členom realizačného teamu SAFKST, ktorý bude rozhodovať o nominácii na súťaž 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava (tá sa bude konať na Slovensku už o niekoľko dní, na prelome novembra - decembra).
EastLabs Photo Team mal v Dolnom Kubíne svojich zástupcov - fotografie zo zákulisia (autorom ktorých bol Stano HRICKO) sme zverejnili už skôr v samostatnom článku, dnes máte možnosť vidieť formu súťažiacich na fotografiách, autorom ktorých je Jakub KOPČEK.
V Dolnom Kubíne pôsobila aj redaktorka partnerského projektu BikiniFitness.SK Barbora LABUDOVÁ - tá svoju pozornosť venovala hlavne nominácii bikinifitness a wellness fitness. Dôvod je jasný - aj v roku 2020 sa na Slovensku uskutoční v poradí 12. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp a Bikinifitnessky - ZAČIATOČNÍČKY sa ho môžu zúčastniť za zvýhodnenú cenu.

BikiniFitness Camp

Pripomeniem, že začiatkom októbra vedenie SAFKST prijalo definitívnu verziu kategórie ZAČIATOČNÍK, organizátori súťaže 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend krátko na to ako prví zahrnuli Bikinifitness ZAČIATOČNÍK a Men´s Physique ZAČIATOČNÍK do svojho programu a hlavne medzi bikinifitnesskami ich krok mal veľkú odozvu - vo Vranove nad Topľou sme mali možnosť vidieť na súťažnom pódiu 21 začiatočníčok vo vekovej kategórii juniorky, medzi ženami ich bolo 15, z nich vysoko vyčnievala víťazka Katarína KLIMASOVÁ. Katarína na súťaži 2019 Dynamic Cup chýbala, ale nepochybujem, že nastúpi už budúco týždeň v Piešťanoch, na súťaž 2019 Grand Prix Slovakia, kde sa definitívne potvrdí nominácia Slovenska na spomínané 2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness.

Maksiová a Kútik

V Dolnom Kubíne napokon súťažilo takmer 90 súťažiacich. Trofej pre najlepšie pripravených súťažiacich z rúk Petra KOKOŠKU získala víťazka nominácie Bodyfitness Juliana MAKŠIOVÁ, medzi mužmi trofej získal Igor KÚTIK (ten skončil na 2. mieste v nominácii Classic Physique). Juliana je skúsená a úspešná reprezentantka, Igor je nováčik, na súťažnom pódiu debutoval na súťaži 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend (kde získal 2. miesto), striebro získal aj na súťaži 2019 Tatranský pohár (v kategórii Bodybuilding do 80kg - nominácia Classic Physique tu nebola otvorená) a strieborný bol aj v Dolnom Kubíne.

2019 Dynamic Cup - Wellnessfitness
Dynamic Cup Wellness

2019 Dynamic Cup - Bikinifitness do 166cm
Dynamic Cup Bikinifitness

2019 Dynamic Cup - Bikinifitness nad 166cm
Dynamic Cup Bikinifitness

2019 Dynamic Cup - Bodyfitness
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Classic Physique
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Bodybuilding do 85kg
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Bodybuilding nad 85kg
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Classic Bodybuilding
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Mens´s Physique do 179cm
Dynamic Cup

2019 Dynamic Cup - Mens´s Physique nad 179cm
Dynamic Cup

Diskusia k článku:

AMIX diskusia