2020 AMIX Patriot Cup bude o týždeň neskôr

2020 AMIX Patriot Cup bude o týždeň neskôr

12. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 6. do 8. marca 2020, vo Vranove nad Topľou, v priestoroch Hotela Patriot. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta,
profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.

Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

DG Nutrition BikiniFitness Camp

Slovenská asociácia kulturistiky a fitness intenzívne pracuje na finálnej podobe súťažného kalendáru platného pre jarnú časť roku 2020, v ktorom sa opäť objaví aj súťaž zorganizovaná priaznivcami bodybuildingu vo Vranove. V predbežnom kalendári sa objavili zmeny a zmena bola navrhnutá aj v prípade súťaže 2020 AMIX Patriot Cup.

"V minulom roku sme avízovali, že v roku 2020 Fitness Akadémia Vranov, ako člen SAFKST, plánuje zorganizovať na Slovensku niekoľko súťaží", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, štatutár klubu Fitness Akadémia Vranov. "Už začiatkom augusta 2019 sme vedeniu SAFKST preposlali náš koncept tzv. Otvorených oblastných súťaží, predbežne sme zrátali ich finančnú náročnosť, zvažovali sme, aké nominácie a kategórie by mohli byť ich súčasťou. Napokon sme tento projekt odložili o rok, pretože sme nemali doriešené financovanie nákladov na tento druh súťaží, o rok sme odložili aj plány zorganizovať na Slovensku súťaž v rámci série IFBB Diamond Cup.
Naše občianske združenie napriek tomu zorganizuje v jarnej časti súťažnej sezóny 2020 AMIX Patriot Cup Vranov, podieľať sa bude aj na edukačných aktivitách spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., ktoré sa uskutočnia v prvom polroku nielen vo Vranove, ale aj na tradičnom mieste, v Činkárni Čambal Petržalka."

Kurz trenerov bodybuilding, kulturistika, fitness
"2020 AMIX Patriot Cup sa mal konať pôvodne na konci marca (v termíne, kedy sme chceli zorganizovať spomínané Oblastné majstrovstvá), ale vedenie MSDk Vranov (práve v Mestskom dome kultúry sa naše súťaže pravidelne konajú) nás upozornilo, že na rozdiel od minulosti, marec je plný akcií a tak budeme mať na prípravu priestorov výrazne menej času. Prišlo preto rozhodnutie - vedeniu SAFKST sme poslali prostredníctvom Ľuba HEČKA žiadosť o schválenie nového termínu súťaže, ktorý bude výhodnejší pre súťažiacich (na prípravu získajú o jeden týždeň viac). Navyše, páči sa mi predstava "fitness weekendu" v dvoch mestách na východe Slovenska, ktorého sa môžu zúčastniť predovšetkým mladí súťažiaci tak, aby reálne získali štatút AKTÍVNY ŠPORTOVEC a oddielom priniesli časť finančných prostriedkov, ktoré na nich každoročne vyčleňuje štát. Mimochodom, na marcovej Konferencii SAFKST by som chcel predložiť niekoľko návrhov priamo súvisiacich s problematikou 15% z príspevku od štátu oddielom podľa počtu aktívnych športovcov na základe poznatkov, ktoré som získal v posledných týždňoch", uzavrel Igor KOPČEK.

Aké kategórie budú na 2020 AMIX Patriot Cup-e?

 • bikinifitness dorastenky - OPEN
 • bikinifitness juniorky - začiatočníčky
 • bikinifitness ženy - do 164cm, nad 164cm
 • men´s physique juniorov - OPEN
 • men´s physique mužov - OPEN
 • classic physique juniorov - OPEN
 • classic physique mužov - OPEN
 • kulturistika juniorov - OPEN
 • kulturistika mužov - OPEN

Akcie a predbežný SAFKST kalendár

Kalendar sutazi SAFKST

Kedy budú súťaže detí?

 • 2. máj 2020 ... Pohárová súťaž vo fitness detí (miesto konania bude upresnené)
 • 17. máj 2020 ... Pohárová súťaž vo fitness detí, Levoča
 • 31. máj 2020 ...  Slovenský šampionát vo fitness detí, Zvolen

Diskusia k článku:

AMIX diskusia