EastLabs.SK a Bikinifitness.SK budú oceňovať športovcov

EastLabs.SK a Bikinifitness.SK budú oceňovať športovcov

12. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 6. do 8. marca 2020, vo Vranove nad Topľou, v priestoroch Hotela Patriot. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta,
profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.

Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

DG Nutrition BikiniFitness Camp

Január a február sú mesiace, kedy v EastLabs Team-e bilancujeme a zároveň sa pripravujeme na novú súťažnú sezónu. Aktuálne náš team finalizuje výsledky bodovacej súťaže 2019 AMIX EastLabs Best v jednotlivých nomináciách, výsledky hlasovania zorganizovaného šéfredaktorkou partnerského projektu BikiniFitness.SK Soňou KOLCUNOVOU sú už známe niekoľko týždňov, dnes sa dokončujú trofeje pre oceňovaných.

"7. februára 2020 na tradičnom mieste, v Reštaurácii u Hricka v Hanušovciach nad Topľou, oceníme TOP dievčatá - bikinifitnessky, ktorých výkony fanúšikovia vyzdvihli v hlasovaní zorganizovanom stránkou Bikinifitness.SK", povedala Soňa KOLCUNOVÁ. "Bikinifitnessky z jednotlivých kategórií sme kontaktovali, väčšina nám prisľúbila svoju účasť a Igor už trofeje dal vyrobiť. Kto a v akej kategórii získal prvenstvo a bude ocenený?
 • BikiniFitness.SK - 2019 TOP Senior Bikinifitness ... Katarína KLIMASOVÁ
 • BikiniFitness.SK - 2019 Objav roka ... Katarína KLIMASOVÁ
 • BikiniFitness.SK - 2019 TOP PRO Bikinifitness ... Radka SZOMBATHOVÁ
 • BikiniFitness.SK - 2019 TOP Junior Bikinifitness ... Zuzana KARDOŠOVÁ
 • BikiniFitness.SK - 2019 Cena redakcie ... Jana STACHOVÁ

"Unikátnu trofej na stretnutí, ktoré začne o 18:00, získa aj absolútny víťaz bodavacej súťaže 2019 AMIX EastLabs Best, ktorým sa vďaka účasti na takmer 20. súťažiach v súťažnej sezóne 2019 stal s výrazným náskokom Boris PALOVIČ. Pravdou ale je, že športovci z našich športov dosiahli v tejto sezóne viacero pozoruhodných, výnimočných výsledkov. Pozornosť (moju) pútali predovšetkým výsledky kulturistov. Takže trofeje EastLabs Team nechal vyrobiť aj pre nich", povedal Igor KOPČEK. "Je to určitá forma poďakovania z našej strany za ich úsilie - ak by sme nemali týchto športovcov, nebolo by koho sledovať. Koho mám na mysli?

 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Michaela PAVLEOVÁ (absolútna IFBB Majsterka sveta, Európy, súťaže Arnold Classic Europe)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Adela ONDREJOVIČOVÁ (TOP Elite PRO Bodyfitnesska)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Július GAÁL (absolútny IFBB Majster sveta v kulturistike juniorov)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Vladimír HOLOTA (IFBB Majster sveta v kulturistike)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Tomáš SMREK (IFBB Majster sveta v games classic kulturistike)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Peter TATARKA (IFBB Majster sveta v masters classic physique)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Michal KRIŽÁNEK (TOP Elite PRO Bodybuilder)
 • 2019 AMIX EastLabs Best - Cena za výnimočný výsledok ... Tomáš TABAČIAR (TOP PRO Bodybuilder)
 • Peter TATARKA

  "V sobotu, na oceňovaní športovcov SAFKST (resp. počas zrazu) zrejme odznelo, že športovci asociácie sa nemôžu nášho oceňovania zúčastniť, nakoľko prítomný bude aj Tomáš TABAČIAR. Viacerí z pozvaných sa na mňa v tejto veci obrátili. Nezisťoval som, kto prišiel s takou informáciou, ale profesionálom (vrátane Tomáša) sme trofeje hneď od začiatku plánovali doručiť osobne tak, ako sme to urobili v prípade Petra TATARKU. Jedna z organizátoriek akcie v Reštaurácii U Hricka Soňa KOLCUNOVÁ na túto tému rozprávala aj s prezidentom SAFKST MLSNOM, v rámci debaty sa spomínali aj aktívni športovci, ktorých za rok 2019 máme (v porovnaní s rokom 2018) zaregistrovaných 10x viac. Prezident MLSNA nemal nič proti účasti SAFKST reprezentantov na spomínom oceňovaní, ústretovo jej navrhol, že osobne ich bude v tejto veci kontaktovať.

  Chápem, že Tabačiar pôsobí vo federácii konkurenčnej k IFBB, ale predsa len - korene mal v SAFKST, ako člen SAFKST nás ÚSPEŠNE reprezentoval na medzinárodnej scéne a to, že v roku 2017 došlo k rozkolu medzi federáciami on nezapríčinil. Ani my NPC nevenujeme pozornosť, bolo by ale chybou zatvárať oči nad výsledkami, na ktoré pred rokom 2017 boli hrdí fanúšikovia kulturistiky a fitness na Slovensku. Samozrejme, platí čo som avízoval už skôr - kto nebude môcť do Hanušoviec nad Topľou prísť spomínaného 7. februára 2020 (z pracovných, alebo iných dôvodov), trofej získa z našich rúk neskôr, pri osobnom stretnutí.

  Okrem iného, osobne si myslím, že po personálnych zmenách v roku 2017 a 2018 pozícia asociácie je tak silná, že ak neurobí zásadnú chybu, roky sa nemusí báť na Slovensku akejkoľvek konkurencie - má masívnu finančnú podporu od štátu (vetva kulturistiky a fitness pre rok 2020 získala 590.000€) a členskú základňu, na ktorej sa dá stavať do budúcna. Samozrejme, aj ja vidím v činnosti našej vetvy a asociácie ako celku rezervy. Myslím, že o tých (rovnako ako v roku 2019) budeme otvorene hovoriť na marcovej konferencii v Bratislave.", uzavrel Igor KOPČEK.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia