Pawel FILLEBORN príde tento weekend na Slovensko

Pawel FILLEBORN príde tento weekend na Slovensko

Seminár s Jarom Horváthom

Deň pred seminárom Jara HORVÁTHA v Mekke bodybuildingu na Slovensku, v Činkárni Čambal Petržalka, sa v Rajeckých Tepliciah uskutoční na Slovensku ojedinelá akcia.

"Áno, je to tak", potvrdil pre náš portál Igor KOPČEK. "Cez weekend som hovoril so šéfom rozhodcovskej komisie IFBB Pawlom FILLEBORNOM, ktorý mi potvrdil, že 22. februára 2020 sa v Rajeckých Tepliciach, z podnetu prezidenta SAFKSTS Borisa MLSNU uskutoční seminár určený pre rozhodcov. Z dostupných informácií vyplýva, že účasť na tomto rozhodcovskom seminári je podmienkou k tomu, aby rozhodcovia boli zaradení do rozhodcovských panelov na SAFKST súťažiach organizovaných počas roku 2020."

"Obdržal som pozvánku na seminár PAwla FILLEBORNA", povedal pre náš portál Jozef MIHALČIN, ktorého organizačný team súťaže 2020 AMIX Patriot Cup Vranov navrhol vedeniu SAFKST ako jedného z rozhodcov, "ale môj program v predvolebnom obodbí je doslova preplnený akciami - ak by pozvanie priško skôr a nie iba pár dní pred konaním rozhodcovského semináru, časovo by som si to vedel zariadiť. Aktuálne však, bohužiaľ, je moja účasť v Rajeckých Tepliciach prakticky nereálna. Čo mi je samozrejme ľúto."

Základné informácie o seminári

  • dátum a miesto konania ... 22. február 2020, Aphrodite Palace Rajecké Teplice
  • začiatok ... od 10:00
  • prednášajúci ... Pawel FILLBERON, šéf rozhodcovskej komisie IFBB
  • vstupné .... vstup na seminár je ZADARMO, organizátor zabezpečí obed pre každého účastníka; účastníci si hradia cestovné náklady
  • poznámka ... seminár j eurčený výhradne pre rozhodocov (čo je veľká škoda, nakoľko účasť trénerov resp. športovcov by prospela k lepšiemu pochopeniu trendov v IFBB nomináciách platných pre rok 2020) 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
SEMINÁR
autor: admin | dátum: 18.02.2020 17:35:23
aktuálne mám informáciu, že seminár sa zrušil a hľadá sa náhradný termín ... osobne verím, že v novom termíne účasť bude nielen pre rozhodcov ... asi by to tak bolo správne
poznámka
autor: divák | dátum: 18.02.2020 08:38:43
Pre nezúčastnených trénerov resp. športovcov by mohol vzniknúť výstižný verejný report z tohto seminára, aby sa ozrejmili detaily v trendoch, pretože nie všetko sa dostane cez rozhodcov ku všetkým členom.