Bikinifitness ZAČIATOČNÍČKY aj na 2020 AMIX Patriot Cup

Bikinifitness ZAČIATOČNÍČKY aj na 2020 AMIX Patriot Cup

12. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 6. do 8. marca 2020, vo Vranove nad Topľou, v priestoroch Hotela Patriot. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta,
profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.

Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

DG Nutrition BikiniFitness Camp

Kategória ZAČIATOČNÍK patrila medzi najpočetnejšie na súťaži 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend, ktorý trojica organizátorov Jaroslav HORVÁTH - Vladimír TABAKA - Igor KOPČEK zorganizovala v októbri, vo Vranove nad Topľou. Kategóriu Junior Bikinifitness ZAČIATOČNÍK nájdete aj v programe súťaže 2020 AMIX Patriot Cup.

"Rok 2020 je výnimočným rokom pre mesto Vranov nad Topľou (v tomto roku oslávime 750. výročia písomnej zmienky o našom meste), aj pre kulturistiku/fitness v našom regióne - pripomíname si 40. výročie vzniku prvého oddielu kulturistiky a fitness v našom meste.", povedal pre náš portál Igo KOPČEK, ktorý bol jedným z prvých členov spomínaného oddielu. "40 rokov je naozaj dlhá doba a aj vďaka tomu viem, že bez nadšenia ľudí a hlavne bez príležítostí na súťaženie nie je možné rozvíjať akýkoľvek šport. A zvlášť to platí pre kulturistiku a fitness. Som rád, že sa nám v roku 2019 podarilo kategóriu ZAČIATOČNÍK presadiť v SAFKST, vďaka čomu príležitosť na súťaženie majú potencionálne talenty, ktoré majú nízke sebavedomie resp. ich výkonnosť (vzhľadom na dobu, ktorú venujú tréningu) zatiaľ ešte nie je vysoká."

Aj v tomto roku na AMIX Patriot Cup-e majú ZAČIATOČNÍČKY možnosť súťažiť a tak ako pred polrokom, aj teraz vo vekovej kategórii junioriek. Pripomeňme si, v akej forme súťažili Juniorky - Bikinifitness ZAČIATOČNÍČKY na súťaži 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend.

2019 AMIX Patriot Weekend - Junior Bikinifitness ZAČIATOČNÍČKY

2020 AMIX Patriot Cup

Diskusia k článku:

AMIX diskusia