Politici si s nami robia čo chcú - spojme sa, aby sme boli silnejší!

Politici si s nami robia čo chcú - spojme sa, aby sme boli silnejší!

Únia fitnesscentier Slovenska: v jednote je sila - nie je to prázdna fráza. Politik rešpektuje len to, čo ho môže ohroziť. V minulých týždňoch sme Vás nabádali, prosili o jednotný postup. Štrajk?! Samozrejme! Žaloba - určite! Ale pozor, tie skutočné problémy ešte len prídu. Prosíme Vás, registrujte sa. Nech z hŕstky je masa a následne môžeme začať koordinovaný postup mimo sociálnych sietí. Je čas konať!

Igor KOPČEK: takú vlnu sklamania, akú som zaregistroval včera krátko po tom, čo opätovne bol odložený termín otvorenia Fitnesscentier na Slovensku, si nepamätám. Fanúšikovia kulturistiky na sociálnych sieťach dávali najavo svoju nevôľu z toho, že na nich sa opäť zabudlo. Nie na tých, ktorí sú členmi klubov a oddielov (a majú súťažné ambície), ale na tých, ktorí sa "venujú železu" kvôli svojmu zdraviu. A tých je väčšina.

Zlú situáciu zaregistroval aj Peter VONS, poslanec NR, ktorý má korene práve v našich športoch. Podarí sa mu zmeniť negatívny názor? Otvoria sa fitnesscentrá skôr, ako o 2 týždne? Držím Vonsovi palce, nech je úspešný - a verím, že nie som sám.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia