Petícia za otvorenie fitnesscentier na Slovensku

Petícia za otvorenie fitnesscentier na Slovensku

Takú vlnu sklamania, akú som zaregistroval včera krátko po tom, čo opätovne bol odložený termín otvorenia Fitnesscentier na Slovensku, si nepamätám. Fanúšikovia kulturistiky na sociálnych sieťach dávali najavo svoju nevôľu z toho, že na nich sa opäť zabudlo. Nie na tých, ktorí sú členmi klubov a oddielov (a majú súťažné ambície), ale na tých, ktorí sa "venujú železu" kvôli svojmu zdraviu. A tých je väčšina.

Zlú situáciu zaregistroval aj Peter VONS, poslanec NR, ktorý má korene práve v našich športoch. Podarí sa mu zmeniť negatívny názor? Otvoria sa fitnesscentrá skôr, ako o 2 týždne? Držím Vonsovi palce, nech je úspešný - a verím, že nie som sám. Viac o tom som písal v TOMTO ČLÁNKU, kde nájdete aj informácie o Únii fitnesscentier Slovenska.

Do pozornosti vám chcem dať aj PETÍCIU ZA OTVORENIE FITNESSCENTIER na Slovensku, ktorej autorkou je Sára VICIANOVÁ (o tom, ako vznikol petičný nápad sa dočítate v samostatnom článku). Túto petíciu aktuálne podpísalo takmer 5000 fanúšikov bodybuildingu/fitness a ak sa aj vy chcete pridať, využite k tomu nasledujúci link.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia