Zaujalo na Facebook-u - Peter VONS o aktuálnej situácii

Zaujalo na Facebook-u - Peter VONS o aktuálnej situácii


Peter VONS: 
včera sa mi s kolegami poslancami podarilo zorganizovať stretnutie s hlavným hygienikom pánom Mikasom a to vďaka premiérovi, ktorý pochopil moje sklamanie - ale hlavne sklamanie majiteľov fitnescentier, ktoré ani po dvoch mesiacoch nemôžu otvoriť. Aby tak konečne získali aj nejaké príjmy.

Argumentovali sme, že fitnescentrá sú pripravené akceptovať potrebné hygienické opatrenia, že mnohé hlavne menšie fitnescentrá sú na pokraji bankrotu a potrebujú POMOC na ktorú čakajú. Lebo tá doterajšia je nedostačujúca.

Pán Mikas prisľúbil, že opätovne požiada členov krízového štábu zvážiť, že fitnescentrá otvoria. Do toho ale vstúpil ďalší problém - trénovať vo fitkách môžu len členovia športových klubov, čomu sa mnohí potešili. Ale už o niekoľko hodín nebolo jasné, či to bude naozaj možné bez pokuty do 20 000 eur.

Preto som dnes (poznámka: v stredu) požiadal p. Mikasa o vyjasnenie tejto informácie, na ktorú mi sľúbil odpovedať dnes vo ŠTVRTOK. Dúfajme, že odpoveď bude zrozumiteľná a pre nás pozitívna. Aby naša spoločná snaha vrátiť život do fitnescentier mala význam.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia