Ako s PETÍCIOU za otvorenie fitnesscentier na Slovensku?

Ako s PETÍCIOU za otvorenie fitnesscentier na Slovensku?

Takú vlnu sklamania, akú som zaregistroval včera krátko po tom, čo opätovne bol odložený termín otvorenia fitnesscentier na Slovensku, si nepamätám. Fanúšikovia kulturistiky na sociálnych sieťach dávali najavo svoju nevôľu z toho, že na nich sa opäť zabudlo. Nie na tých, ktorí sú členmi klubov a oddielov (a majú súťažné ambície), ale na tých, ktorí sa "venujú železu" kvôli svojmu zdraviu. A tých je väčšina. Zlú situáciu zaregistroval aj Peter VONS, poslanec NR, ktorý má korene práve v našich športoch.
A dlhodobo sa v tejto veci angažujú aj zástupcovia Únie fitnesscentier Slovenska, predstaviteľom ktorej je aj Pavel KISEĽ - ten ku komunikácii využíva akékoľvek kontakty na úradníkov a zástupcov aktuálnej štátnej moci, podporu získal aj od portálu EastLabs.SK.
Kiseľovi a spol. argumenty o dôležitosti fitness segmentu do rúk dala aj petícia "Otvorenie fitnesscentier" (na Slovensku), ktorú iniciovala fitness trénerka SÁRA VICIANOVÁ - podpísať ju môžete na tomto linku. Hlavne v situácii, kedy publikované informácie súvisiace s fitnesscentrami môžu byť vykladané podľa uhla pohľadu. A nepomáhajú nám ani oficiálne stránky.

Petícia iniciovaná fitness trénerkou SÁROU VICIANOVOU má na Slovenska mimoriadnu odozvu. Realizovala ju prostredníctvom stránky www.peticie.com, kde aktuálne je v prehľade petícií DRUHOU "najsledovanejšou" za 24 hodín, aj za posledných 7 dní.
10.000 ľudí podpísaných pod ňu je sila, o ktorú sa Únia fitnesscentier Slovenska a aj Peter VONS môžu argumentačne oprieť. Dnes sa (podľa slov poslanca NR Petra VONSA) dozvieme viac. Verím, že to budú informácie, ktoré potešia fanúšikov bodybuildingu/fitness.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia