2021 Siberian Power Show - EastLabs Team mediálnym partnerom

2021 Siberian Power Show - EastLabs Team mediálnym partnerom

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Svet bodybuildingu a fitness po koronakríze potrebuje čas k tomu, aby nabral nový dych. Uvedomuje si to aj organizátor jedného z najväčších fitness podujatí v Rusku Siberian Power Show Denis KIJUCIN z Krasnojarska. KIJUCIN v predchádzajúcich dňoch informoval, že svoje organizátorské aktivity z roku 2020 presúva na rok 2021.

"Áno, je to pravda", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "V Krasnojarsku som bol 2x na Siberian Power Show a táto súťaž očividne stúpala z roka na rok - organizátorsky aj úrovňou. S Denisom sme sa dohodli, že EastLabs Photo Team bude jedným z mediálnych partnerov jeho podujatia, ktoré je naplánované na prvú dekádu apríla 2021. Oceňujem, že po prvý krát KIJUCIN chce do Krasnojarska pozvať aj profesionálov, pre ktorých vypísal zaujímavé finančné odmeny.

Pozvaní Elite PRO Bodybuideri si medzi seba podelia 20.000USD (v tomto roku je rovnaký finančný balík aj na súťaži 2020 Arnold Classic Europe). Zatiaľ bola organizátorom potvrdená vedením Elite PRO aj kategória Elite PRO Classic Physique, medzi ktorých KIJUCIN prerozdelí 4.000USD.

Viem, že cieľom organizátorov z Ruska je ukázať miestnym fanúšikom na súťažnom pódiu aj Michala KRIŽÁNKA - už som hovoril s nim aj s trénerom Alexandrom HLOBIKOM a ponuka súťažiť v Rusku oboch oslovila."

Súťaž Siberian Power Show je známa veľkolepou scénou a organizátori v minulosti prekvapili mnohými nápadmi. Kopček spomína, že práve v Krasnojarsku po prvýkrát videl tzv. ruský model súťaží (ten sa v predchádzajúcich rokoch snažil presadiť aj na SAFKST scéne), vďaka ktorému súťažiaci zo všetkých nominácií získavajú potrebné skúsenosti. Videl aj finále, kde súťažiacich pri príchode na súťažnú scénu doprevádzal miesty husľový virtuóz.

Atraktivitu súťaže 2021 Siberian Power Show zvyšuje aj ďalšia informácia. Amatérske bikinifitessky na súťaži 2021 Siberian Power Show budú bojovať o 3 Elite PRO karty, Elite PRO kartu získa aj absolútny víťaz v nominácii Bodybuilding a Classic Physique.

"Od Denisa KIJUCINA som sa práve dnes dozvedel, že v amatérskej časti súťaže by chcel na súťažnom pódiu privítať všetkých aktuálne najlepších bodybuilderov Ruska - počíta aj s účasťou aktuálne najväčšieho kulturistického talentu bodybuilding scény Ruska, ktorým je iba 21 ročný Vitalij UGOLNIKOV - ten doslova neuveriteľný progres zaznamenal s príchodom do centra severozápadnej časti Ruska, Petrohradu", doplnil Igor Kopček

2020 Siberian Power Show, Krasnojarsk - TOP momentyDiskusia k článku:

AMIX diskusia