V SAFKST Iveta CHRŤANOVÁ nahradila Luciu KOŠECKÚ

V SAFKST Iveta CHRŤANOVÁ nahradila Luciu KOŠECKÚ

Vedenie SAFKST vymenovalo do funkcie reprezentačnej trénerky žien, žien – masters, junioriek a detí skúsenú Ivetu CHRŤANOVÚ, ktorú si fanúšikovia fitness pamätajú ako úspešnú súťažiacu z 90. rokov.

Počas súťažnej kariéry Iveta získala 4x titul Majsterky Slovenska vo fitness v nižšej výškovej kategórii (v tej vyššej sa v dobách jej súťažnej kariéry na súťažnom pódiu stretávala trojica Zora CZOBOROVÁ – Marietta ŽIGALOVÁ – Timea MAJOROVÁ), 2x sa na Slovensko vrátila s titulom IFBB Majsterka sveta vo fitness a cenné kovy získavala aj na IFBB Majstrovstvách Európy.

Na prelome storočí sa Iveta CHRŤANOVÁ z Bratislavy presťahovala do Nitry, kde otvorila fitnesscentrum IvetFit Nitra. Angažuje sa nielen ako trénerka a rozhodkyňa, ale aj ako organizátorka súťaží – je známe, že jej zásluhou sa v Nitre v minulom roku zrealizovali už po šiestykrát SAFKST Majstrovstvá Slovenska vo fitness, aj v kulturistike.

Iveta CHRŤANOVÁ na poste reprezentačnej trénerky žien nahradila Luciu KOŠECKÚ, ktorá na tento post rezignovala v priebehu mája 2020 – jedným z dôvodov, prečo opustila tento post, sú aj jej ambície vrátiť sa na súťažné pódiá. Po nominácii bodyfitness tentokrát Košecká plánuje súťažiť v kategórii Elite PRO Masters.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia