Malta pripravená na súťaž 2020 IFBB Diamond Cup

Malta pripravená na súťaž 2020 IFBB Diamond Cup

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

Zajtrajším vážením, meraní a prezentáciou opäť odštartuje po koronakríze medzinárodná súťažná sezóna v organizácii IFBB International, prezidentom ktorej je Rafael SANTONJA.

"Organizačný team Ralpha DECELISA, prezidenta národnej IFBB organizácie pôsobiacej na Malte, urobil pre zdarný priebeh súťaže maximum aj v súčasnom, mimoriadne zložitom období", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Vláda Malty v závere augusta sprísnila viaceré pravidlá dôsledkom čoho bude takmer nulová prítomnsoť divákov na súťaži - organizačný team môže medzi divákov rozdistribuovať doslova iba pár desiatok vstupeniek. Navyše, každý návštevník Malty už pri vstupe do lietadla sa musí preukázať vyplneným regsitračným formuárom (ten podáva elektronicky), pri letisku na Malte absolvuje zbežnú kontrolu, pri ktorej musí odovzdať ďalší formulár, na ktorom deklaruje miesto svojho pobytu. Podľa informácií, rúška sú aj tu povinnou nutnosťou v interiéroch a aj na verejných miestach, kde sa stretáva viac ľudí, aj preto organizátori vypracovali striktný program registrácie a aj súťaže, v rámci ktorého je priestor na opakovanú dezinfekciu zákulisia, obmedzenie vstupu atď. Matu navyše viacer krajiny (vrátane Slovenska) zaradili od 1. septembra 2020 na tzv, červenú listinu čo znamená, že po návrate do domov po tomto termíne návšetvníkov Malty čaká karanténa a kovid test."

Na súťaži 2020 IFBB Diamond Cup Malta bude súťažiť takmer 100 súťažicich z takmer 20 krajín Európy. Najpočetnejší výber (okrem domácej Malty) bude mať Taliansko, Španielsko a Česko:

1. Bosnia & Herzegovina ... 1
2. Bulgaria ... 1
3. Cyprus ... 1
4. Czechia ... 14
5. France ... 2
6. Germany ... 2
7. Greece ... 4
8. Hungary ... 2
9. Ireland ... 1
10. Italy ... 21
11. Malta ... 21
12. Netherlands ... 3
13. Poland ... 1
14. Portugal ... 1
15. Romania ... 3
16. Slovenia ... 1
17. Spain ... 14
18. Switzerland ... 2
19. United Kingdom ... 1

Diskusia k článku:

AMIX diskusia