23 ročný Vitalij UGOLNIKOV na 2020 Majstrovstvách Petrohradu

23 ročný Vitalij UGOLNIKOV na 2020 Majstrovstvách Petrohradu

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2020 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

V Petrohrade, aj napriek zložitým koronačasom, lokálna federácia zorganizovala 2020 Majstrovstvá Petrohradu, kde na súťažné pódium nastúpil aj 23 ročný talent bodybuildingu v Rusku, Vitalij UGOLNIKOV. Už to, že Ugolnikov súťažil v kategórii nad 100kg bolo signálom, že ročná cielená príprava v jeho prípade priniesla očakávaný pokrok. A v Petrohrade, napriek tomu, že jeho hlavnými súťažami sezóny sú 2020 IFBB Majstrovstvá sveta (tie sa uskutočnia v prvej dekáde novembra v Španielsku, v známom letovisku Santa Susanna) a 2020 Arnold Classic Europe (súťaž bude opäť v Španielsku, v meste Sevilla), ukázal slušnú formu a proporcie, ktoré vzbudili zaslúženú pozornosť aj mimo Ruska.

UGOLNIKOV

"Áno, je to tak. Napriek tomu, že som stále ešte junior, v tomto roku sa sústreďujem výhradne na súťaženie medzi mužmi", povedal pre náš portál Vitalij UGOLNIKOV. "Ciele? Na 2020 IFBB Majstrovstvách mužov nastúpiť v životnej forme, cieľom je bojovať o prvé miesto a ak sa cieľ naplní, aj o titul absolútneho šampióna."

To, že Vitalij UGOLNIKOV je nesporne talent porovnateľný s dvojicou FEDOROV - LESUKOV, v Rusku už nikto nepochybuje. A myslím si, že ani na medzinárodnej IFBB scéne. Jeho vysoké ciele je však možné dosiahnuť iba v spojení so stabilným sponzorom.

"Áno, uvedomujem si, že sponzor môže v mojom prípade, zohrať dôležitú úlohu. Aj preto som kedykoľvek pripravený rozprávať na tému SPOLUPRÁCA/SPONZORING a vzájomne výhodné partnerstvo.", odpovedal na túto otázku 23 ročný absolútny víťaz 2020 Majstrovstiev Petrohradu Vitalij UGOLNIKOV.

23 ročný Vitalij UGOLNIKOV na 2020 Majstrovstvách Petrohradu




Zdroje Video - Getbig.TV
Foto Getbig.TV - Aleksander CHEPURNYAK

Diskusia k článku:

AMIX diskusia