Boris PALOVIČ - v akej forme je pred 2021 Siberian Power Show?

Boris PALOVIČ - v akej forme je pred 2021 Siberian Power Show?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2021 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

Siberian Power Show

V piatok, 2. apríla 2021, v popoludňajších hodinách v Krasnojarsku začne tradičný kolobeh registrácií a prezentácií na súťaž 2021 Siberian Power Show. Organizačný team na súťaž vyčlenil čiastku, ktorá sa blíži k hranici 300.000USD, z ktorej budú vyplácané aj finančné odmeny. Nielen pre Elite PRO súťažiacich, ktorí nastúpia v časti súťaže určenej pre profesionálov, ale aj pre najlepších amatérov.

"V nasledujúcom roku máme v pláne finančný fond odmien navýšiť hlavne pre Elite PRO časť súťaže", povedal pre náš portál Denis KIYUTSIN (Kijucin). "Spolu s partnermi sme odsúhlasili, že medzi najlepších z najlepších Elite PRO súťažiacich v budúcom roku prerozdelíme celkovo 66.000USD:

  • pre Elite PRO Bodybuilding ... 38.000USD
  • pre Elite PRO Classic Physique ... 6.000USD
  • pre Elite PRO Bikini ... 10.000USD
  • pre Elite PRO Bodyfitness ... 4.000USD
  • pre Elite PRO Wellness ... 4.000USD

Tak ako v tomto roku, aj v roku 2022 sú to rozhodujúce nominácie, ktoré budú súčasťou programu Siberian Power Show. Samozrejme, hľadáme ďalšie možnosti, ďalších partnerov a je možné, že táto suma nie je konečná."

V Elite PRO kategórii Slovensko reprezentuje dvojnásobný Elite PRO World Champion a štvronásobný víťaz Arnold Classic (3x Arnold Classic Europe; 1x Arnold Classic Africa) Michal KRIŽÁNEK, ale zastúpenie máme aj medzi amatérmi - ako som už avízoval, Boris PALOVIČv Krasnojarsku na súťažné pódiu nastúpi IFBB Svetový šampión vo fitness Michal BARBIER a víťaz bodovacej súťaže IFBB Elite PRO Ranking 2019 v nominácii Classic Bodybuiding Boris PALOVIČ.

Palovič do Ruska odlietal v predstihu a aktuálne už je v Krasnojarsku. Pred odletom absolvoval (v súlade s požiadavkami organizátor) spolu s manželkou, ktorá ho doprevádza, PCR testy s očakávaným negatívnym výsledkom. Pozvanie organizátorov Palovičovcom uľahčilo "prechod" cez pasovú a colnú kontrolu na letisku Šeremetevo v Moskve a dnes skoro ráno už boli ubytovaní v oficiálnom hoteli v Krasnojarsku.

Palovičova forma 5 dní pred prezentáciou nebola zlá, problémom bola hmotnosť. Do hmotnostného limitu v nominácii Classic Physique musí v nasledujúcich dňoch "zhodiť" 3,6kg, v Classic Bodybuilding 7,6kg. Aktuálne váži niečo nad hranicou 94kg. Ak sa to podarí, Boris PALOVIČ nastúpi ako jediný z členov výpravy Slovenska v dvoch nomináciách.

Pripomeniem, že súčasťou výpravy je aj tréner Michala KRIŽÁNKA Alexander HLOBIK, vedúca osobnosť Asociácie Elite PRO Milan ČÍŽEK a do Krasnojarska (ak bude mať dnešný PCR test negatívny) cestuje vo farbách EastLabs Team-u aj Igor KOPČEK.

Z oficiálnej informácie, ktorú sme získali od organizačného teamu súťaže 2021 Siberian Power Show Krasnojarsk vyplýva, že záujem súťažiť (resp. zúčastniť sa súťaže) prejavilo takmer 100 športovcov a členov výprav z celého sveta. Samozrejme, organizátori čakajú aj účasť cca 200 súťažiacich z Ruska.

Program súťaže

  • piatok ... regsitrácia
  • sobota ... bikini, fit model, kulturistika, klasiscká kulturistika, classic physique
  • nedeľa ... kulturistika žien, wellness, fitness, bodyfitness, muscular physique, men´s physique + finále Siberian Power Show s Elite PRO kategóriami

Diskusia k článku:

AMIX diskusia