2021 IFBB Diamond Cup France - ako sa darilo Slovensku?

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

Po mimoriadne úspešných 2021 IFBB Majstrovstvách Európy, na ktorých reprezentanti Slovenska získali dohromady fantastických 27 cenných kovov plus 2 tituly absolútnych víťazov, súťažná sezóna v organizácii IFBB pokračuje pohárovými súťažami IFBB Diamond Cup. Tá posledná sa konala vo Francúzsku, v Divonne - Les Bains a samozrejme, opäť na súťažné pódium nastúpili aj športovci zo Slovenska. S akými výsledkami?
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto Bodybuilding 40-49y (3 súťažiaci)
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto Classic Bodybuilding 175cm plus (6 súťažiacich)
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto Master Classic Bodybuilding (3 súťažiaci)
  • Boris PALOVIČ ... 2. miesto Classic Physique (14 súťažiacich)
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto Master Classic Physique (3 súťažiaci)
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto v absolútnom poradí Classic Bodybuilding, získal Elite PRO kartu
  • Barbora VOSÁTKOVÁ ... 2. miesto Junior Bikini (11 súťažiacich, po semifinále s jednobodovým náskokom na 1. mieste; vo finále prehrala boj o titul o jeden bod)
  • Barbora VOSÁTKOVÁ ... 1. miesto Bikini do 160cm (11 súťažiacich)
  • Barbora VOSÁTKOVÁ ... 3. miesto v absolútnom poradí Bikini, získala Elite PRO kartu (1 bod za Janou JEŘÁBKOVOU na 2. mieste)
  • Mariana PALOVIČOVÁ ... 3. miesto Women´s Physique (4 súťažiace)

Povedali po súťaži

Barbora VOSÁTKOVÁ

Barbora VOSÁTKOVÁ: prvé miesto, po ktorom som dlho túžila, ale aj robila všetko pre to aby bolo. Po Európe, kde som od seba očakávala lepší výsledok, som pred týždňom večer rozmýšľala a tak hovorím, že nechcem sa len tak vzdať po tak dobrej a náročnej príprave. Tak v návale emócií som sa prihlásila na Diamond Cup do Francúzska. Miminka sa rozhodla, že mi spraví doprovod a absolvuje súťaž so mnou - maká so mnou a presne vie, čo znamená príprava v mojom prípade. Slzy šťastia si ani nepamätám kedy som naposledy mala, dnes ich bolo dosť a veľmi úprimných. Pre tieto momenty je život krásny a veru nemám najľahšie obdobie v živote, ale načo sa vyhovárať, proste MAKÁM na všetkých svojich snoch a IDEM PO TOM. Na pódiu som dnes bola jak na bežiacom páse:

• 1. miesto ženy do 160cm
  • 2. miesto junior open
  • 3. miesto OVERALL a týmto som aj získala Elite PRO kartu (tiež môj tajný sen, ale na profi ligu mám ešte kopec času)

Ďakujem všetkým, ktorí ma akokoľvek podporujú, vnímajú, chápu, myslia na mňa, za každú správu a povzbudenie.