2021 SAFKST Majstrovstvá Slovenska vo fitness juniorov, Hnúšťa

2021 SAFKST Majstrovstvá Slovenska vo fitness juniorov, Hnúšťa

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

V sobotu, 26. júna 2021, sa v Hnúšti konal ďalší zo SAFKST Slovenských šampionátov junioriek a juniorov, ktorý zorganizovala skupina priaznivcov združených okolo dvojice p. Ďubek a p. Demian.

"Organizátori v Hnúšti sú známi tým, že ich súťaže patria po organizačnej stránke medzi najlepšie na Slovensku", povedal pre náš portál Igor Kopček. "A rovnako tomu bolo aj v tomto prípade. V minulosti Slovenský šampionát junioriek a juniorov bol kvôli vysokému počtu súťažiacich jedným z najnáročnejších šampionátov, minuloročná sezóna s nulovým počtom SAFKST pódiových súťaží a covid pandémia dávali tušiť, že rok 2021 bude celkom odlišný. Aj preto súčasťou súťažného dňa v Hnúšti sa napokon stali nielen SAFKST Majstrovstvá Slovenska pre vekovú kategóriu juniorov, ale aj Veľká cena Hnúšte v kulturistike mužov a fitness žien."

Juniorského šampionátu sa napokon zúčastnilo 51 juniorských športovcov ( z nich bolo 30 junioriek a  21 juniorov, niektorí z nich súťažili v dvoch nomináciách), celkovo z 26 oddielov kulturistiky a fitness.

Počet športovcov podľa klubov:

  • Napratany bodybuilding club Košice ... 5
  • ProFit Academy Lipany ... 5
  • VTJ Technika a FBC Liptovský Mikuláš ... 4
  • Journey To Greatness Liptovský Mikuláš ... 3
  • 365 Gym ... 3
  • B-Star Zvolen ... 3
  • Veterinary BB club Košice ... 3
  • TŠK F.R.E.S.H. Zvolen ... 2
  • Fitness Gabrhel Trenčín ... 2
  • ŠK Fit Max Námestovo ... 2
  • Fitness Team Námestovo ... 2
  • Galaxy 2 Poprad ... 2
  • Ivetfit Nitra ... 2
  • A-Team Bratislava ... 1
  • MK Fit ... 1
  • ALL STARS Šurany ... 1
  • Roland Fitness s.r.o. ... 1
  • KŠK mesta Stará Ľubovňa ... 1
  • Fitness-KA Topoľčany ... 1
  • Hard Power Team Bardejov ... 1
  • FC Dynamic Dolný Kubín ... 1
  • FK Iskra Hnúšťa ... 1
  • ŠK Fit Star Handlová ... 1
  • ŠK Fitness Free Prievidza ... 1
  • Slávia Bratislava ... 1
  • FK Iskra Hnúšťa ... 1

Poradie klubov na 2021 SAFKST Slovenskom šampionáte juniorov, podľa bodovania EastLabs Best:

1. miesto ... VTJ Technika a FBC Liptovský Mikuláš 11x3 – 33 bodov
2. miesto ... ProFit Academy Lipany 8x3 – 24 bodov
3. miesto ... Napratany bodybuilding club Košice 6x3 – 18 bodov

4. – 8. miesto ... TŠK F.R.E.S.H. Zvolen; ŠK Fit Max Námestovo; Journey To Greatness Liptovský Mikuláš; B-Star Zvolen; Galaxy 2 Poprad 5x3 – 15 bodov
9. – 13. miesto ... Fitness Gabrhel Trenčín; ALL STARS Šurany; Veterinary BB club Košice; Ivetfit Nitra; MK Fit Kežmarok 4x3 – 12 bodov
14. – 16. miesto ... ŠK Fit Star Handlová; Roland Fitness s.r.o.; KŠK mesta Stará Ľubovňa 3x3 – 9 bodov
17. miesto ... FK Iskra Hnúšťa 2x3 – 6 bodov
18. – 21. miesto ... Hard Power Team Bardejov; ŠK Fitness Free Prievidza; FK Iskra Hnúšťa; Fitness Team Námestovo 1x3 – 3 body

Junior Classic Physique - TOP6 (7 účastníkov)
1. miesto ...  Andrej Sokolovský,
VTJ Technika a FBC Liptosvký Mikuláš, 5 bodov
2. miesto ... Erik Benikovský,
Journey To Greatness Liptovský Mikuláš, 4 body
3. miesto ... Adam Zabó, Galaxy 2 Poprad, 3 body
4. miesto ... Peter Turoň, ŠK Fit max Námestovo, 2 body
5. miesto ... Jakub Gaššo, Fitness Team Námestovo, 1 bod
6. miesto ... Marek Zajonc, Fitness Team Námestovo
7. miesto ... Jakub Bubniak, FC Dynamic Dolný Kubín

Junior Classic Bodybuilding - TOP6 (6 účastníkov)
1. miesto ... Matej Gatyás, ALL STARS Šurany, 4 body
2. miesto ... Filip Talášek, ŠK Fit Star Handlová, 3 body
3. miesto ... Marek Bambura, FK Iskra Hnúšťa, 2 body
4. miesto ... Peter Turoň, ŠK Fit Max Námestovo, 1 bod
5. miesto ... Marek Zajonc, Fitness Team Námestovo
6. miesto ... Jakub Bubniak, FC Dynamic Dolný Kubín

Junior Bodybuilding 75kg - TOP2 (2 účastníci)
1. miesto ... Andrej Sokolovský, VTJ Technika a FBC Liptovský Mikuláš
2. miesto ... Matej Gatyás, ALL STARS Šurany

Junior Bodybuilding 75kg plus - TOP6 (6 účastníkov)
1. miesto ... Adam Hritz, MK Fit, 4 body
2. miesto ... Martin Vlček, VTJ Technika a FBC Liptovský Mikuláš, 3 body
3. miesto ... Peter Turoň, ŠK Fit Max Námestovo, 2 body
4. miesto ... Marek Bambura, FK Iskra Hnúšťa, 1 bod
5. miesto ... Kristián Jesenský, 365 Gym
6. miesto ... Richard Bobaľ,
Napratany bodybuilding club Košice

Junior Men´s Physique - TOP4 (4 účastníci)
1. miesto ... Vladimír Kovács, Napratany bodybuilding club Košice, 2 body
2. miesto ... Mojmír Gulaša,
Journey To Greatness Liptovský Mikuláš, 1 bod
3. miesto ... Ondrej Hevera, Slávia Bratislava
4. miesto ... Jakub Konuš, Journey To Greatness
Liptovský Mikuláš

Junior Fitness chlapcov
1. miesto ... Ondrej Floch, B-Star Zvolen

Junior Wellness - TOP6 (6 účastníčok)
1. miesto ... Veronika Vieriková, Veterinary BB club Košice, 4 body

2. miesto ... Lenka Psárska, Ivetfit Nitra, 3 body

3. miesto ... Dominika Ščasníková, ProFit Academy Lipany, 2 body
4. miesto ... Paulína Uríková, Ivetfit Nitra, 1 bod
5. miesto ... Vladimíra Jakubová, Veterinary BB club Košice
6. miesto ... Diana Mundíková, Veterinary BB club Košice

Junior Bikinifitness 160cm - TOP5 (5 účastníčok)
1. miesto ... Barbora Vosátková, ProFit Academy Lipany, 3 body
2. miesto ... Natália Kornutová, VTJ Technika a FBC Liptosvký Mikuláš, 2 body
3. miesto ... Mariana Sminčáková, Hard Power Team Bardejov, 1 bod
4. miesto ... Viktória Szerencsésová, Fitness-KA Topoľčany
5. miesto ... Eva Fabiánová,
Napratany bodybuilding club Košice

Junior Bikinifitness 166cm - TOP5 (5 účastníčok)
1. miesto ... Natália Rybovičová, KŠK mesta Stará Ľubovňa, 3 body
2. miesto ... Claudia Halachanová, ProFit Academy Lipany, 2 body
3. miesto ... Terézia Straková,
VTJ Technika a FBC Liptovský Mikuláš, 1 bod
4. miesto ... Timea Džačovská, ProFit Academy Lipany
5. miesto ... Viktória Baranská,
Napratany bodybuilding club Košice

Junior Bikinifitness 166cm plus - TOP6 (6 účastníčok)
1. miesto ... Natália Kapustová,
Napratany bodybuilding club Košice, 4 body
2. miesto ... Viktória Gémešiová, Roland Fitness s.r.o., 3 body
3. miesto ... Mária Svitanová, Galaxy 2 Poprad, 2 body
4. miesto ... Adela Završanová, ProFit Academy Lipany, 1 bod
5. miesto ... Vanda Szóradová, 365 Gym
6. miesto ... Hana Pápayová, 365 Gym

Junior Fitness dievčat
1. miesto ... Nelli Novodomská, B-Star Zvolen, 5 bodov
2. miesto ... Zoja Sirotná, Fitness Gabrhel Trenčín, 4 body
3. miesto ... Hanka Sedliačiková,
TŠK F.R.E.S.H. Zvolen, 3 body
4. miesto ... Emily Dobrotová, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen, 2 body
5. miesto ... Vanessa Buchancová, ŠK Fitness Free Prievidza, 1 bod
6. miesto ... Daniela Pinkobá, B-Star Zvolen
7. miesto ... Sofia Adela Stražáková, Fitness Gabrhel Trenčín

Junior Bodyfitness
1. miesto ... Rebeka Dudusová, A-Team Bratislava
2. miesto ... Emily Dobrotová,
TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

Diskusia k článku:

AMIX diskusia