Kto zo Slovenska chce súťažiť na 2021 IFBB Diamond Cup Malta?

Kto zo Slovenska chce súťažiť na 2021 IFBB Diamond Cup Malta?

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

V piatok podvečer, z hlavného mesta Maďarska Budapešti, odlieta na Maltu EastLabs Team, ktorý bude pôsobiť na súťaži 2021 IFBB Diamond Cup Malta.

"Je to tak, s organizátormi súťaže máme dlhodobo nadštandradné vzťahy a doposiaľ sme prišli podporiť na Maltu všetky medzinárodné súťaže, ktoré organizuje na tomto ostrovnom štáte team Ralpha DECELISA", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Súčasná koronakríza organizácií súťaží nepraje, o to väčší rešpekt a podporu si zaslúžia nielen organizátori súťaží, ale aj športovci, ktorí neváhajú začať a dokončiť náročnú prípravu aj v tomto zložitom období. A platí to aj o súťažiacich zo Slovenska."

Boris PALOVIČ

Zo stránok portálu EastLabs.SK je zrejmé, že na súťaž 2021 IFBB Diamond Cup Malta sa cieľavedomo prirpavoval aj najúspešnejší účastník 2021 IFBB Majstrovstiev Európy Boris PALOVIČ (viac o ňom sa dozviete z 1. časti profilového článku) a aktuálne najlepšia bodyfitnesska amatérskej scény na Slovensku Agáta HLAVAČKOVÁ (profilový článok o nej aktuálne finalizujeme). Predbežné štartové listiny súťaže však ukazujú, že na súťažné pódium napokon plánuje nastúpiť 6 reprezentatov Slovenska.
Agáta HLAVAČKOVÁ
"Z centrály IFBB nám včera večer prišiel predbežný zoznam súťažiacich", pokračoval Igor KOPČEK, "v ktorom som našiel okrem Agáty a Borisa aj nasledujúce mená:

  • Marianna PALOVIČOVÁ ... je masters súťažiacou, ktorá súťaží v nominácii bodyfitness a v tomto roku si vyskúšala aj súťaženie v pre ňu netradičnej nominácii women´s physique, spoločne s manželom Borisom úspešne súťaží aj v nominácii zmiešaných párov. Na súťažnom pódiu sa po prvýkrát objavila v roku 2017 (bolo to na súťaži 2017 Extrifitslovakia Cup Michalovce, kde súťažila medzi ženami a nie masters súťažiacimi), v nasledujúcich rokoch nepretržite prichádza na súťažné pódiá domácich, ale aj medzinárodných súťaží. Úspechy? V tomto roku jasne najväčším je 3. miesto na súťaži Siberian Power Show Krasnoyars medzi ženami, finálová priečka na 2021 IFBB Majstrovstvách Európy v masters bodyfitness, z predchádzajúcich rokov má doma takmer 10 cenných kovov z bodyfitness medzinárodných súťaží z Európy aj Latinskej Ameriky. 
  • Marianna PALOVIČOVÁ

  • Karina KOLESÁROVÁ ... meno Kolesárová sa na súťažnej scéne v nominácii bikinifitness objavilo v roku 2016, kedy Karin súťažila za klub Veterinary BBC Košice - tam pôsobila do konca roku 2017. Na začiatku roku 2018 zmenila oddielovú príslušnosť (stala sa členkou oddielu Roland Fitness Rimavská Sobota), po jarnej súťažnej sezóne prestala so súťažením. Najlepšie výsledky? V kategórii juniorov to bolo 1. miesto na súťaži 2017 Veľká cena Dubnice, 2. miesta na súťažiach 2017 AMIX Patriot Cup Vranov a 2018 SAFKST Slovenský šampionát juniorov. Na súťaži IFBB Diamond Cup Malta súťažila už v roku 2017 - medzi ženami získala 10. miesto, v juniorskej kategórii to stačilo na 7. miesto. Kolesárová moju pozornosť vzbudila v roku 2020 otvoreným priznaním, že trpela bulímiou. Sám som zvedavý, čo ukáže na súťažnom pódiu po niekoľkoročnej prestávke a ako sa vysporiada s novými tredmi v bikinifitness. V predbežných štartových listinách súťaže 2021 IFBB Diamond Cup Malta sa jej meno obajvuje v kategórii Bikinifitness do 169cm.
  • Matúš BERAXA a Ján HORVÁTH ... je dvojica súťažiacich, ktorí nastúpia (podľa predbežných štartových listín) v rovnakej kategórii a tou je men´s physique do 182cm; pre mňa sú to neznámi súťažiaci, budem pozorne sledovať, ako sa im bude na súťažnom pódiu dariť v konkurencii súťažiacich z Talianska a Malty"

2021 Elite PRO Malta
Súčasťou 2021 IFBB Diamond Cup Malta bude aj Elite PRO súťaž, kde v nominácii Men´s Physique Elite PRO na súťažné pódium nastúpi aj súťažiaci zo Slovenska, Dominik ANTOŠ.
 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia