2021 IFBB Diamond Cup Skopje - kto súťaží v Macedónsku zo Slovenska?

2021 IFBB Diamond Cup Skopje - kto súťaží v Macedónsku zo Slovenska?

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

Tento weekend sa v Skopje, v hlavnom meste Macedónska, uskutoční ďalšia zo série súťaží IFBB Diamond Cup. Organizátor súťaže, prezident Macedónskeho zväzu kulturistiky a fitness p. Boban GJOROSKI organizuje túto súťaž napriek zložitým coronačasom.

"Medzinárodné súťaže sa v Skopje realizujú pravidelne a IFBB Diamond Cup je už tradičnou súťažou, ktorú podporuje aj naša vláda. Aj preto považujem za správne ponúknuť súťažiacim nielen z Macedónska, ale aj Grécka, Turecka, Bulharska a ďalších krajín regiónu možnosť bojovať o cenné kovy, Ranking body a predovšetkým Elite PRO karty - tie sú pre mnohých IFBB amateur súťažiacich veľkou výzvou a motiváciou k súťaženiu.", povedal pre náš portál p. Gjoroski.

2021 IFBB Diamond Cup Skopje

Na základe pozvania od organizátorov do Skopje príde aj EastLabs Photo Team a všetci súťažaci získajú svoje fotografie (vo vysokom rozlíšení) bez akéhokoľvek poplatku. Do Skopje sa pripravujú aj súťažiaci, ktorí sú pôvodom zo Slovenska. O kom je reč?

  • Boris PALOVIČ
  • Igor KÚTIK
  • Tibor HELMÉCZI
Prezentácia, váženie a meranie súťažiacich začína v piatok, od 14.00 v Hotel Aleksandar Palace, Skopje, Congress Centar. Samotná súťaž je naplánovaná na sobotu tzn. 16. októbra 2021.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia