Burim VATOVCI - 130cm vysoký bodybuilder a strongman

Burim VATOVCI - 130cm vysoký bodybuilder a strongman

Projekt Hall of Fame - Sieň slávy kulturistiky a fitness na Slovensku
vznikol aj vďaka podpore od spoločnosti
AMIX Nutrition.
Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

Registrácia na súťaž 2022 IFBB Herkules Grand Prix Skopje prebiehala podľa očakávania. Súťažiaci sa usporiadane zoradili do radu a čakali na svoju chvíľu, aby mohli predstúpiť pred IFBB funkcionárov, ktorí boli zodpovední za kontrolu štartovného, IFBB členských preukazov a známok, váženie, meranie a následne zaradzovanie do kategórií. Rozruch vyvolala snáď iba moja výzva: "Kto sa chce fotografovať s Michalom KRIŽÁNKOM, má teraz príležitosť!"


Súťažiaci sa okamžite zhŕkli okolo prirpaveného reklamného panelu propagujúceho súťaž 2022 IFBB Herkules Grand Prix Skopje a na výzvu pristupovali ku Krížovi. Ten trpezlivo a s úsmevom na tvári absolvoval s každým pár cvaknutí spúšťou môjho fotoaparátu, alebo čakal, kým sa ozve šťuknutie mobilného telefónu

V podrepe som sledoval iba dianie pred panelom, keď som ucítil ľahké poklepanie po pleci. Otočil som hlavou a vedľa mňa stál 130cm vysoký chlapík. Plynulou angličtinou mi vysvetlil, že on v podstate ani nie je bodybuilder, ale strongman, ale covid ho "donútil" viac trénovať v gyme a zajtra nastúpi na súťažné pódium. Pohľad do predbežných štartových listín (tie máme k dispozícii v predstihu pred súťažou) mi ukázal, že jeho meno je Burim VATOVCI, má 21 rokov a súťažiť bude za Kosovo. Čo poviete na jeho formu?

Burim VATOVCI

Burim VATOVCi - 22y/130cm Bodybuilder and Strongman
Diskusia k článku:

AMIX diskusia