2022 Grand Prix PEPA Opava - ako sa darilo súťažiacim zo Slovenska?

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

V sobotu, 29. októbra 2022 sa v Opave, v priestoroch Slezského divadla uskutočnil už 44. ročník pohárovej súťaže, ktorú pod názvom Grand Prix PEPA Opava zorganizoval team organizátorov pod vedením skúseného Stanislava PEŠÁTA. Na súťaži bol prítomný nielen EastLabs Photo Team, ale na súťažné pódium nastúpili aj viacerí súťažiaci zo Slovenska - tí v prvom, dopoludňajšom kole súťaže bojovali o miesta v jednotlivých kategóriách, prví dvaja z kategórií postupovali do večerného superfinále. Slovensko malo v Opave aj víťazov kategórií - o kom je reč?
  • Natália LUKAČKA ... bola najlepšia v kategórii Bikini nad 172cm, postúpila do večerného superfinále, kde získala konečné 3. miesto
  • Andrea GREGOROVÁ ... bola najlepšia v kategórii Bodyfitness žien
  • Barbora LABUDOVÁ ... po tom, ako získala súhlas k súťaženiu na 2022 IFBB Majstrovstvách Európy v nominácii FitModel od vedenia SAFKST a pár dní pred touto súťažou jej rovnaké vedenie súhlas zrušilo, ukončila členstvo v SAFKST a v tomto roku úspešne súťaží pod hlavičkou IFBB Flag; na súťaži 2022 Grand Prix PEPA Opava opäť zvíťazila v nominácii FitModel