2023 Fitness Weekend - uskutoční sa v Brne aj Zvolene

2023 Fitness Weekend - uskutoční sa v Brne aj Zvolene

Projekt Hall of Fame - Sieň slávy kulturistiky a fitness na Slovensku
vznikol aj vďaka podpore od spoločnosti
AMIX Nutrition
Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

Aj v roku 2023 sa uskutoční Fitness Weekend! Myšlienka tohoto eventu spočíva v tom, dostať na jedno miesto čo najviac nadšencov športu rôzneho odvetvia. Či už ste fanúšik fitness a kulturistiky, silových či bojových športov alebo sa chcete osobne stretnúť zo svojimi idolmi, 2023 Fitness Weekend je pre vás ten správny event!
2023 Fitness Weekend Brno

2023 Fitness Weekend Vám v tomto prinesie naozaj bohatý program. Uvidíte tu súťaže v kulturistike a fitness troch federácií nielen na amatérskej, ale už aj na profesionálnej úrovni. Navyše, 4. júna 2023 v Brne sa po prvý krát v histórii Českej republiky uskutoční aj súťaž v disciplíne fitness challenge. A okrem iného, budete mať možnosť stretnúť známe tváre z fitness odvetvia v podobe VIP hostí, chýbať nebude ani fitness expo, kde môžete počas celého dňa navštíviť stánky mnohých známych značiek, ochutnávať ich produkty, či vyskúšať ich služby. Druhý ročník Fitness weekend-u sa bude konať nielen v Českej republike, ale už aj Slovensku.

Prvé podujatie sa bude konať v Českej Republike v Brnenskom Zoner Bobyhall a to presne 4. júna 2023. V ranných hodinách tu bude prebiehať fitness challenge a popoludní sa môžete tešiť na hlavný program podujatia tzn. na súťaž federácie IFBB v kulturistike a fitness, pod názvom IFBB Gold Era Classic. Jedná sa o medzinárodnú súťaž, kde bude možné bojovať o hodnotné ceny aj o Elite PRO karty. Okrem iného sa môžete tešiť na seminár so známou bikinifitneskou Timeou Trajteľovou. Ako spestrenie programu tu prebehne aj módna prehliadka jej športovej značky TIMME. Ako už bolo spomenuté vyššie, stretnete tu VIP hostí (ich mená budeme priebežne dopĺňať), súčasťou bude Expo výstava a vo vedľajších priestoroch Zoner Bobyhall bude prebiehať skupinové cvičenie pre verejnosť.

Program, 4. jún 2023:

  • 08:00 ... otvorenie haly pre návštevníkov
  • do 12:00 ... súťaž v disciplíne IFBB Fitness Challenge
  • 12:00 až 13:00 ... seminár s bikinifitness star Timeou TRAJTEĽOVOU
  • od 13:00 ... súťaž IFBB Gold Era Classic

Druhé podujatie 2023 Fitness Weekend-u sa uskutoční o dva týždne neskôr, v Slovenskej republike, presnejšie vo zvolenskej Rates Aréna – Hotel Tenis Zvolen. Celé dva dni (tzn. 17. - 18. júna 2023) tu budú prebiehať súťaže v kulturistike a fitness, kde budete mať možnosť vidieť pretekárov z celého sveta na amatérskej aj profesionálnej úrovni. V sobotu, 17. júna 2023 priestor získa súťaž Natural Classic organizácie ICN. Nedeľa, tzn. 18. júna 2023, bude patriť súťaži 2023 Mr. a Mrs. World, ktorú zastrešuje organizácia WABBA.
Tak ako v Brne, aj vo Zvolene účastníci súťaží, ale aj fanúšikovia budú mať možnosť stretnúť sa s VIP hosťami, pracujeme aj na sprievodnom programe.

Viac informácií o projekte 2023 Fitness Weekend budeme zverejňovať v priebehu nasledujúcich dní a týždňov  nielen na stránkach portálu EastLabs.SK, ale aj na našich sociálnych sieťach - tzn. Facebook stránke Fitness Weekend CZ/SK a Instagrame fitnessweekendczsk. Sledujete nás!

Aký bol 2022 Fitness Weekend?
Diskusia k článku:

AMIX diskusia