Hostia na 2017 Yamamoto Patriot BikiniFitness Camp LETO

Hostia na 2017 Yamamoto Patriot BikiniFitness Camp LETO

V auguste nás čakajú 2 turnusy projektu Patriot BikiniFitness Camp, ktorý opäť získal zaujímavých partnerov. Pripomeniem, že hlavným cieľom projektu je propagácia nominácie bikinifitness aj prostredníctvom edukačných výukových blokov, ktoré sú hlavnou náplňou kempu. K vysokej úrovni oboch turnusov nesporne prispejú aj naši lektori a hostia, účastníčky (nepochybujem) potešia aj darčeky, ktoré si pre ne pripravili naši partneri. Na koho sa môžu účastníčky tešiť, kto ich bude kempom sprevádzať, s kým budú mať možnosť sa stretnúť?

LEKTORI

Saskia CAKOCI ... v minulom roku jasne najúspešnejšia bikinifitnesska na Slovenskej scéne aj vďaka víťazstvám na IFBB Majstrovstvách Európy a IFBB Majstrovstvách sveta (na oboch súťažiach skončila v absolútnom poradí s minimálnym odstupom na víťazku na 2. mieste). Okrem toho získala absolútne prvenstvo na prestížnych súťažiach Olympia Amateur Spain a IFBB Diamond Cup Žilina, striebro získala v absolútnom poradí na premiérovej ELLITE súťaži Diamond Cup Liverpool. Koncom októbra 2016 sprístupnila verejnosti internetový projekt BikiniFitness.SK, od februára 2017 je na pozícii šéfredaktorky portálu EastLabs.SK. V tomto roku získala IFBB PRO kartu, aktuálne sa pripravuje na premiéru v IFBB PRO divízii - tá sa uskutoční v prvej dekáde septembra na súťaži v USA. Angažuje sa ako trénerka a poradkyňa pre nomináciu bikinifitness, je spolumajiteľka FitnessŠkola s.r.o.

Milan ČÍŽEK ... hlavný lektor FitnessŠkola s.r.o., TOP odborník na problematiku tréningu a výživy, v minulosti pôsobil na pozícii hlavného trénera v SAFKST, posledných 5 rokov bol prezidentom asociácie. Okrem toho, že s jeho menom sú spojené výsledky viac ako 20. majstrov/majsteriek Európy a sveta, je aj najskúsenejším medzinárodným IFBB rozhodcom na Slovensku s licenciou pre amatérske, aj PRO súťaže - rozhodoval na mnohých Majstrovstvách sveta, Majstrovstvách Európy, amatérskych aj PRO súťažiach pod hlavičkou Arnold Classic a IFBB PRO súťažiach organizovaných v Európe. Aktuálne pôsobí v Exekutíve IFBB, je zodpovedný za dopingovú problematiku. Je hlavným lektorom trénerských kurzov a školení, ktoré sa realizujú pod hlavičkou FitnessŠkola s.r.o.

Tomáš TÓTH ... majiteľ fitness centra, pôsobí na pozícii externý lektor vo FitnessŠkola s.r.o. so špecializáciou na tréning a výživu. Rovnaké otázky bude riešiť (aj na základe praxe) aj počas projektu Patriot BikiniFitness Camp.

Igor KOPČEK ... od roku 2009 účastník (na pozícii IFBB Press Partner) najprestížnejších IFBB PRO súťaží v nominácii bikinifitness, od roku 2010 aj TOP súťaží amatérskej scény (Majstrovstvá Európy, Majstrovstvá sveta, Olympia Amateur, Arnold Classic Amateur atď.). Jeho foto a videomateriál dopĺňa prezentácie, ktoré využíva IFBB na školenia rozhodcov, trénerov aj súťažiacich - aktuálne ich poskytuje aj organizátorom bikinifitness seminárov a kempov po celom svete. Je spoluzakladateľom projektu Bikinifitness.SK a spolumajiteľom portálov EastLabs.SK a EastLabs.RU. Konzultant na prípravu súťažiacich v IFBB nomináciách s väzbou na ruskú a ukrajinskú bikinifitness školu (ktoré patria celosvetovo medzi najúspešnejšie).

HOSTIA - potvrdili účasť na 1. aj 2. turnuse


Grzegorz KEPA ... medzinárodný IFBB rozhodca (so špecializáciou na nomináciu bikinifitness a fitness) a tréner TOP športovcov z reprezentácie Poľska - okrem dcéry Aleksandry (absolútna víťazka Arnold Classic Amateur vo fitness), sa podieľa na príprave TOP bikinifitnessiek z Poľska aj súťažiacich z ďalších nominácií. Aktívny je aj ako promotér súťaží (práve na jeho súťaži Grand Prix Binkowski Resort v tomto roku absolútny víťaz získal automobil BMW 118i), ktoré chce v budúcnosti realizovať aj v spolupráci s EastLabs Teamom. Aktívne pôsobí na pozícii poradcu a školiteľa pre obdobné bikinfitness projekty, akým je Patriot BikiniFitness Camp, v Poľsku a aj v Rusku.

Lucia KOŠECKÁ ... Majsterka sveta v nominácii bodyfitness, ktorá začínala súťaženie v asociácii ako bikinifitnesska. Je príkladom pre mnohé súťažiace, ktoré (vďaka genetickým predpokladom) prechádzajú od bikinifitness k bodyfitness. V tomto roku získala IFBB PRO kartu a pripravuje sa na premiéru v nominácii Figure.

Michaela SALLUT ...  majiteľka renomovanej spoločnosti, ktorá je etablovaná na pozícii medzinárodného TOP producenta plaviek (a ďalších doplnkov) určených nielen pre nomináciu bikinifitness. Počas kempu bude riešiť poradenstvo a optimálny výber plaviek pre nomináciu bikinifitness.

Juliana MELIŠOVÁ ... trénerka historicky najmladšej bikinifitness Majsterky Európy na Slovensku, Zuzany KARDOŠOVEJ. Sama má skúsenosti so súťažením v nominácii bikinifitness. Počas kempu bude riešiť poradenstvo a problematiku súvisiacu s prípravou v bikinifitness

Zuzana KARDOŠOVÁ ... historicky najmladšia Majsterka Európy v nominácii bikinifitness, členka prestížneho YAMAMOTO Teamu.

Tatiana KOŽUCHOVÁ ... absolútna Majsterka Európy vo fitness junioriek a Majsterka Európy vo fitness žien za rok 2016, členka EastLabs Teamu

Benefity pre účastníčky projektu 2017 YAMAMOTO Patriot BikiniFitness Camp

 • jedna z účastníčok projektu 2017 Patriot Bikini Fitness Camp LETO ... môže získať sponzoring od spoločnosti YAMAMOTO Slovakia
 • každá účastníčka projketu 2017 Patriot Bikini Fitness Camp LETO ... získa okrem unikátnych informácií a praktických návykov využiteľných pre nomináciu bikinfitness tričko s logom kempu, darčekový balíček od hlavného sponzora projektu YAMAMOTO Nutrition, župan s menom od SALLUT Design, celodenný prístup do fitness bufetu atď.

Počet voľných miest na 2017 Yamamoto Patriot Bikini Fitness Camp LETO

 • 1. turnus (od 11. do 13. augusta 2017) ... obsadené (čakáme na úhradu posledných poplatkov; prihláste sa, ak máte záujem o kemp na pozíciu "náhradníčka")
 • 2. turnus (od 18. do 20. augusta 2047) ... obsadené (čakáme na úhradu posledných poplatkov; prihláste sa, ak máte záujem o kemp na pozíciu "náhradníčka")


Základné informácie o akciách 2017 YAMAMOTO Patriot Bikini Fitness Camp LETO, turnus 1 a turnus 2

 • organizátor ... Saskia CAKOCI (Majsterka sveta, Majsterka Európy, členka EastLabs Teamu, šéfredaktorka stránky BikiniFitness.SK a portálu EastLabs.SK, spolumajiteľka FitnessŠkoly s.r.o.), Hotel Patriot s podporou partnerov a EastLabs Fitness Teamu (oddiel kulturistiky a fitness, člen SAKFST)
 • dátum konania - 1. turnus ... od 11. augusta do 13. augusta 2017 (tzn. od piatku 18:00 do nedele dopoludnia)
 • dátum konania - 2. turnus ... od 18. augusta do 20. augusta 2017 (tzn. od piatku 18:00 do nedele dopoludnia)
 • miesto konania ... Hotel Patriot, Vranov nad Topľou
 • komu je kemp určený ... začínajúce, ale aj pokročilé bikinifitnessky
 • cieľ a programová náplň kempu ... hlavným cieľom kempu je ďalšia propagácia kategórie fitness bikini; náplň kempu - súťaženie v kategórii fitness bikini, príprava na súťaže v tejto kategórii (tréning, výživa, súťažná taktika), prezentácia (praktický nácvik), modelové súťaženie

Predbežný program kempu (je rovnaký v 1. aj 2. termíne)

PIATOK
 • 18:00 ... úvodný výkonnostný test - rozdelenie účastníčok do dvoch výkonnostných skupín
 • 19:15 ... večera
 • 20:00 až 23:00 ... 1. výukový bkok - spôsob rozhodovania kategórie bikinifitness (bodovanie, pohľad rozhodcov na súťaže v bikinifitness), analýza súťaží (eliminácia, semifinále a finále), analýza videoklipov z TOP súťaží - rozbor chýb (prezentácia, pózing, taktika, výber plaviek, líčenie, doplnky)
SOBOTA
 • 7:00 ... raňajky
 • 8:30 až 12:30 ... 2. výukový blok - pózing, prezentácia (praktický nácvik)
 • 12:30 ... obed
 • 13:15 až 19:00 ... 3. výukový blok - individuálne príspevky hostí (tréning a výživa pre bikinifitness, výber plaviek, líčenie, doping a bikinifitness, príprava na súťaže, sponzoring, sebaprezentácia na sociálnych sieťach)
 • 19:15 ... večera
 • 20:30 až 23:00 - 4. výukový blok - otázky a odpovede (tréning a výživa pre bikinifitness, výber plaviek, líčenie, doping a bikinifitness, príprava na súťaže, sponzoring a sebaprezentácia na sociálnych sieťach)
 • poznámka - účastníčky kempu môžu kedykoľvek individuálne nacvičovať pózovanie pod dohľadom lektorov
NEDEĽA
 • 7.00 ... raňajky
 • 8:00 ... modelové súťaženie, odovzdanie certifikátov a cien pre najúspešnejšie účastníčky modelovej súťaže a hostí, interview pre médiá
 • 9:45 ... ukážkový tréning vhodný pre bikinifitness (stehná, zadok)

cena kempu ... 159€ na osobu (storno podmienky - do 28 dní pred termínom konania kempu 0%; 27 až 21 dní pred termínom konania kempu 35%; 20 až 14 dní pred termínom konania kempu 70%; menej ako 14 dní pred termínom konania kempu 85%)

Predbežných záujemcov poprosím, aby kontaktovali šéfredaktorku portálu EastLabs.SK a stránky BikiniFitness.SK SASKIU CAKOCI - saskia.cakoci@gmail.com, prípadne na jej FB osobnom profile

Diskusia k článku:

AMIX diskusia