Andrey SKOROMNYY na seminári v Činkárni Čambal Petržalka

Andrey SKOROMNYY na seminári v Činkárni Čambal Petržalka

Skoromnyy

Uplynulý weeknd sa v Činkárni Čambal konal vďaka spolupráci s členmi FitnessŠkola s.r.o. tzv. Fitness Weekend. V rámci neho v piatok, 7. septembra 2018, prišiel na seminár do "Mekky bodybuildngu/fitness na Slovensku" člen BioTechUSA team-u Andrey SKOROMNYY.
Viac ako 60 registrovaných účastníkov si priamo z úst tejto bodybuilding hviezdy mohli vypočuť informácie o diéte, vďaka ktorej môžu ďalej napredovať na ceste za svojimi cieľmi. Jeden z vyžrebovaných účastníkov mohol s Andreyom absolvovať aj privátny tréning priamo v perfektne zariadenej Činkárni Čambal.

"Ohlasy na seminár TOP bodybuildera z Ruska, ktorým Andrey SKOROMNYY nesporne je, bol mimoriadny", povedala pre ná športál Saskia CAKOCI, ktorá sa prednedávnom opäť dohodla so spoločnosťou BioTechUSA na spolupráci. "Zástupcovia spoločnosti BioTechUSA zaregistrovali, že s majiteľmi Činkárne Čambal Petržalka mám ja osobne, ale aj ďalší členovia FitnessŠkola s.r.o. nadštandardné vzťahy a krátko po seminári prišli s niekoľkými návrhmi, ako spoluprácu s nami posunúť ďalej.
V Činkárni Čambal Petržalka máme vytvorené ideálne podmienky na realizáciu akýchkoľvek edukačných projektov - nielen kempov a kurzov, ale aj seminárov obdobného charakteru, ako spoločnosť BiotechUSA ponúkla našej verejnosti prostredníctvom Andreya SKOROMNEHO. BioTechUSA podporuje aj TOP bikinifitnessky z Ruska SHEVELEVU a LAPTEVU (s nimi som sa stretávala na amatérskych bikinifitness pódiách) - urobím všetko pre to, aby aj ony prišli na Slovensko. Samozrejme, aj tieto TOP bikinifitnessky odhalia niečo zo svojich tajomstiev, chýbať nebude ani tréning v rozsahu, aký nám ukázal tento piatok Andrey SKOROMNYY."


Diskusia k článku:

AMIX diskusia