Stano HRICKO - aký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov?

Stano HRICKO - aký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov?

BikiniFitness Camp
Od 1. do 3. februára 2019 sa v Hoteli Patriot Vranov nad Topľou uskutočnilo na Slovensku už 9. pokračovanie projektu Saskie CAKOCI a spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. BikiniFitness Camp. V tomto prípade projekt podporila spoločnosť BiotechUSA, ktorá na Slovensko "priviezla" aj IFBB Majsterku sveta a absolútnu víťazku súťaže Arnold Classic Amateur USA, Rusku Ekaterinu LAPTEVU. Projekt BikiniFitness camp sa tradične koná od piatku večera do nedele popoludní, účastníkom sa o mimoriadne nabitý program stará skupina lektorov.
Pred objektívom môjho fotoaparátu sa objavila nielen Saskia CAKOCI, ale aj Zuzana NIŠČÁKOVÁ, Marián PREZBRUCHÝ, Milan ČÍŽEK a aj Igor KOPČEK. Prednášku o výžive zrealizoval obchodný manager spoločnosti BiotechUSA, pán Horváth, priestor mala samozrejme aj TOP hviezda bikinifitness scény Ekaterina LAPTEVA.

BiotechUSA bikinifitness camp

Viac o priebehu kempu sa dozviete z nasledujúcej fotogalérie, v ktorej nájdete 400 fotografií. A iba pripomínam - projekt BikiniFitness Camp pokračuje ďalšími dvoma potvrdenými turnusmi. 8. až 10. marca 2019 lektorská skupina FitnessŠkoly s.r.o. školiť bude bikinifitnessky, wellness fitnessky, ale aj trénerky/trénerov v Činkárni Čambal Petržalka, začiatkom apríla navštívime Prahu. 

Stano HRICKO - aký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov?

Diskusia k článku:

AMIX diskusia