Soňa KOLCUNOVÁ - aký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov?

Soňa KOLCUNOVÁ - aký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov?

BikiniFitness Camp

Prihlásiť sa môžete na 10. turnus, ktorý sa uskutoční 8. až 10. marca 2019 v Bratislave

Od 1. do 3. februára 2019 sa v Hoteli Patriot Vranov nad Topľou uskutočnilo na Slovensku už 9. pokračovanie projektu Saskie CAKOCI a spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. BikiniFitness Camp. V tomto prípade projekt podporila spoločnosť BiotechUSA, ktorá na Slovensko "priviezla" aj IFBB Majsterku sveta a absolútnu víťazku súťaže Arnold Classic Amateur USA, Rusku Ekaterinu LAPTEVU. Projekt BikiniFitness camp sa tradične koná od piatku večera do nedele popoludní, účastníkom sa o mimoriadne nabitý program stará skupina lektorov.

Tentokrát na BikiniFitness Camp prišla aj bikinifitness šampiónka sponzorovaná spoločnosťou BiotechUSA, Ruska Ekaterina LAPTEVA, ktorá účastníčkam odovzdala darčekové balíčky, certifikáty o účasti. Ekaterina v nedeľu dopoludnia, krátko pred modelovou súťažou, ešte ukázala maličkosti z prezentácie a aj povinných postojov, ktoré jej prispeli k zisku titulu absolútna víťazka Arnold Classic Amateur USA, aj Svetová a Európska

Viac o priebehu kempu sa dozviete z nasledujúcej fotogalérie, v ktorej nájdete 400 fotografií. A iba pripomínam - projekt BikiniFitness Camp pokračuje ďalšími dvoma potvrdenými turnusmi. 8. až 10. marca 2019 lektorská skupina FitnessŠkoly s.r.o. školiť bude bikinifitnessky, wellness fitnessky, ale aj trénerky/trénerov v Činkárni Čambal Petržalka, začiatkom apríla navštívime Prahu.

Taký bol 2019 BiotechUSA BikiniFitness Camp Vranov ... 78 fotografií

Diskusia k článku:

AMIX diskusia