V piatok začína 10. pokračovanie BikiniFitness Campu

V piatok začína 10. pokračovanie BikiniFitness Campu

11. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční v druhej polovici augusta 2019. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta, profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.
Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

V piatok, 8. marca 2019, v Činkárni Čambal Petržalka odštartuje 10. pokračovanie projektu Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp. Desiate na Slovensku, pretože v Česku sa začiatkom apríla uskutoční 2. pokračovanie kempu zrealizovaného na území nášho západného suseda, lektori BikiniFitness Campov boli aj na troch kempoch realizovaných v Poľsku.

"BikiniFitness Camp sa po prvý krát zrealizoval v lete 2016 v čase, kedy som začala prípravu na IFBB Svetový šamponát v bikinifitness a spustili sme projekt BikiniFitness.SK.", povedala pre náš portál Saskia CAKOCI, ktorá sa na 2016 Majstrovstvách sveta v bikinifitness stala jedinou Svetovou šampiónkou zo Slovenska. "Spoločne s Igorom KOPČEKOM, mojim spoločníkom v spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., sme mali iba základnú predstavu o tom, ako tento projekt chceme realizovať. Ani jeden z nás nemal také skúsenosti, ktoré by nám umožňovali bez problémov sa postaviť pred účastníčky a hodiny a hodiny hovoriť na tému bikinifitness. Učáli sme sa. Projekt sa vyvíjal, zdokonaľoval, zlepšovali sme sa aj my, postupne sme nachádzali podporu aj u partnerov. Aktuálny program projektu BikiniFitness Camp je mimoriadne intenzívny - počas piatku, soboty a nedele dievčatá (a často aj ich trénerky/tréneri) absolvujú  viac ako 20 hodín teórie a praktického nácviku, vďaka čomu bikinifitnessky akejkoľvek výkonnosti majú výrazne uľahčené súťaženie v bikinifitness nomináciách pod hlavičkou akejkoľvek federácie."

BikiniFitness Camp

"Osobne si myslím, že projekt BikiniFitness Camp je projektom unikátnym, vhodným nielen pre bikinifitnessky, ale aj pre trénerky/trénerov a rozhodkyne/rozhodcov", doplnil Saskiu CAKOCI Igor KOPČEK. "10. pokračovanie kempu bude patriť vďaka priestorom, ktoré nám ponúka Činkáreň Čambal Petržalka, medzi tie väčšie - máme na ňom 22 účastníčok/účastníkov, ktoré/ktorí absolvujú výuku pod vedením lektorov Saskia CAKOCI, Zuzana NIŠČÁKOVÁ, Marián PREZBRUCHÝ, o úprave pokožky na súťaži bude rozprávať Vladimír PEČEŇA zo spoločnosti ProTan Slovakia. Mojou úlohou je všetko organizačne zabezpečiť, budem mať na starosti iba úvodnú prednášku aj rozbor predchádzajúcich súťaží - vďaka účasti EastLabs Photo Team-u na súťažiach v bikinifitness od roku 2007 máme k dispozícii unikátny foto a videoarchív. Poďakovanie za podporu adresujem všetkým partnerom, ktorí podporili aktuálne pokračovanie, samozrejme nezabúdam ani na tých, ktorí s nami spolupracovali resp. nás podporili v období predchádzajúcom."

3+1 je ponuka, ktorá sa neodmieta

"Veľmi ma teší, že dievčatá na naše BikiniFitness Campy prichádzajú opakovane.", pokračovala Saskia CAKOCI. "Bez ohľadu na to, či sa konajú v Bratislave, v Činkárni Čambal Petržalka (kde má FitnessŠkola svoje školiace centrum), alebo v Hoteli Patriot Vranov (kde je výhodou možnosť výuky, stravovania a ubytovania na jednom mieste). Na 9. pokračovaní bola Lívia VYSOCKÁ, pre ktorú to bol už 3. BikiniFitness Camp. Vážime si priazeň našich bikinifitnessiek, aj preto od tohto roku platí pravidlo 3+1 - prídeš 3x na platenú formu BikiniFitness Campu, 4. účasť máš ZADARMO".

"Ponuka 3+1 platí aj pre trénerky/trénerov.", pokračoval Igor KOPČEK. "Každá trénerka, každý tréner, ktorá/ktorý príde na nasledujúce pokračovania projektu BikiniFitness Camp spoločne s minimálne troma svojimi zverenkyňami, účasť na kempe má ZADARMO. Samozrejme, účasť ZADARMO neznamená že účastníčka/účastník príde o benefity, ktoré na BikiniFitness Campoch bežne ponúkame. Zopakujem to, o čom hovorím od roku 2016, kedy sme zrealizovali prvý BikiniFitness Camp - našim cieľom je vzdelávať, prispievať informáciami o nominácii bikinifitness k úspechom "slovenskej školy" na medzinárodnej scéne. Reálna skúsenosť ukazuje, že nami poskytnuté informácie môžu prispieť trénerkám/trénerom k tomu, aby svoje zverenkyne viedli správnym smerom. Dokonca, poučiť sa môžu aj rozhodkyne a rozhodcovia. Projekt BikiniFitness Camp vieme zorganizovať aj ako projekt na kľúč, pre objednávateľa z akejkoľvek organizácie, či spoločnosti."

10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp

Po tretí krát na BikiniFitness Camp príde aj zahraničný hosť - tentokrát vďaka podpore od spoločnosti BiotechUSA Saskia CAKOCI do Činkárne Čambal Petržalka dokázala "pritiahnuť" absolútnu Majsterku Európy v bikinifitness, víťazku viacerých medzinárodných súťaží (vďaka čomu má opakovane právo požiadať o Elite PRO kartu), Rusku Xeniu SHEVELEVU. Účastníčky bikinifitness campu s touto hviezdou absolvujú počas kempu seminár, čaká ich opakovanie nácviku pózingu a prezentácie, kde im Xenia odovzdá niečo zo svojich skúseností. Pripomeniem, že o stravovanie účastníčok počas kempu sa opäť postará Fitness Food Menu. Aký je program kempu?

Piatok - 8. marec 2019

 • 18:00 Úvod a privítanie účastníkov
 • 18:30 Prezentácia účastníčok a rozdelenie do skupín
 • 19:00 - 19:30 Pauza na večeru
 • 19:30 - 20:30 Úvodný nácvik chôdze (Z. Niščáková)
 • 20:30 - 22:00 Súťažná taktika, rozhodovanie a chyby, ktorých sa pretekárky dopúšťajú (I. Kopček)

Sobota - 9. marec 2019

 • 8:30 - 12:30 Pózing a chôdza (S. Cakoci, Z. Niščáková)
 • 12:30 - 13:30 Pauza obed
 • 13.30 - 14:30 Suplementácia v príprave na súťaže v nomináciách pre ženy (BioTechUSA)
 • 14:45 - 15:45 Seminár s Xeniou Shevelevou
 • 15:45 - 16:15 Fotenie s Xeniou Shevelevou
 • 16:30 - 17:15 Súťažný náter a príprava pokožky (V. Pečeňa)
 • 17:30 - 19:30 I-walk (S. Cakoci, Z. Niščáková) + Strečing uľahčujúci prezentáciu (M. Prezbruchý)
 • 19:30 - 20:00 Pauza na večeru
 • 20:00 - 21:30/22:00 Súťažný make up a starostlivosť o pleť, súťaženie - otázky a odpovede (S.Cakoci, I. Kopček)

Nedeľa - 10. marec 2019

 • 8:30 - 10:00 Pózing s Xeniou Shevelevou
 • 10:00 - 11:00 Improvizovaná súťaž
 • 11:00 - 12:00 Rozhovory pre Eastlabs.sk a Bikinifitness.sk (M. Šormanová, H. Kavalír)
 • 12:00 - 13:00 Tréning zameraný na zadok (S. Cakoci)

Diskusia k článku:

AMIX diskusia