KAVALÍR vs CAKOCI - aké bolo 10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp?

KAVALÍR vs CAKOCI - aké bolo 10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp?

11. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční v druhej polovici augusta 2019. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta, profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.
Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

23 účastníčok/účastníkov napokon prišlo na jubilejné, 10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp, zorganizované v Činkárni Čambal Petržalka s prispením hlavného sponzora spoločnosti Biotech USA. Ako určite viete, BiotechUSA nebola jediná spoločnosť, ktorá sa nás rozhodla podporiť.
Pravdu povediac, keď sme začínali v roku 2016 s projektom, málokto z nás tušil, že postupne sa dostaneme do Poľska a aj Čiech a už vôbec sme nepredpokladali, že ponuka informácií a praktických činností pre účastníčky bude tak bohatá, že budeme musieť selektovať. Aj preto sme si koncom roku 2018 vyskúšali nový model kempu, ktorý sa nám maximálne osvedčil. Bikinifitnesskám (aj trénerkám/trénerom) počas troch dní maximum informácií, priamo použiteľných pre súťaženie v nominácii bikinifitness, poskytuje stála lektorská trojica Zuzana NIŠČÁKOVÁ - Marián PREZBRUCHÝ - Saskia CAKOCI, teoretickú časť má na starosti ja, tzn. Igor KOPČEK.

Mám veľkú radosť, že 8. až 10. marca 2019 som v Činkárni Čambal stretol opäť ľudí, ktorí sú mi blízki - spomeniem Mariana ČAMBALA a Pavlínu BRUSSMANNOVÚ, Michaelu SALLUT a Vladimíra PEČEŇU, Ľubomíra PIDANÉHO, Michalu ŠORMANOVÚ a aj Honzu KAVALÍRA, ktorý sa vďaka vlastnej usilovnosti a cieľavedomosti aktuálne "vyšvihol" až na post zástupcu šéfredaktora v mesačníku Muscle&Fitness (napriek tomu, nájde si čas na rozvíjanie svojho projektu podcastov, aj na spoluprácu s portálom EastLabs.SK). Honza KAVALÍR sa krátko pred ukončením programu 10. pokračovania BikiniFitness Camp-u porozprával so Saskiou CAKOCI - tu je výsledok.

KAVALÍR vs CAKOCI - aké bolo 10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp?
Diskusia k článku:

AMIX diskusia